Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie

Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie

Żukowo, Armii Krajowej 15
Hala Sportowo-Widowiskowa w ŻukowieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Zlokalizowana przy ulicy Armii Krajowej 15 Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie stanowi prawdziwy symbol sportowej rywalizacji. Ten nowoczesny obiekt gromadzi zarówno lokalną społeczność, jak i przybywających tutaj turystów, oferując im udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie jest miejscem, gdzie odbywają się liczne eventy sportowe i pokazy taneczne. Zaawansowane zaplecze technologiczne obiektu sprawia, że hala doskonale sprawdza się także podczas organizacji większych imprez, takich jak mecze piłki nożnej i siatkówki, spektakle teatralne czy koncerty.

Obiekt oferuje nowoczesną infrastrukturę, dzięki czemu goście mogą oglądać widowiska w bardzo komfortowych warunkach. Trybuny zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić doskonałą widoczność i wygodę siedzenia dla wszystkich uczestników.

Zlokalizowane tutaj sale konferencyjne, siłownia oraz strefa gastronomiczna sprawiają, że Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie jest miejscem atrakcyjnym nie tylko dla sportowców i artystów – z udogodnień obiektu chętnie korzystają również osoby poszukujące miejsca do organizacji konferencji, spotkań biznesowych czy prywatnych imprez.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie – wydarzenia

Jakie imprezy sportowe organizuje Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie? Wydarzenia, które w ostatnich tygodniach miały miejsce na terenie obiektu, spotkały się szczególnie z entuzjazmem miłośników sztuk walki. W hali odbyła się bowiem gala Kapeo Rocky Boxing Night 16, która przeniosła widownię w niesamowitą podróż wprost do Stanów Zjednoczonych, łącząc w sobie dynamikę boksu zawodowego z duchem amerykańskiego glamour.

Za sprawą doskonałej oprawy muzyczno-oświetleniowej gala ta stanowiła zarówno widowisko sportowe, jak i artystyczne. Gwiazdą walki wieczoru był Kacper Meyna, Mistrz Polski Wagi Ciężkiej, który stanął w obronie swojego pasa WBC w wersji frankofońskiej. Przeciwnikiem Meyna był utalentowany Krzysztof Twardowski.

Kartę walk tego wieczoru uzupełniały dodatkowo pojedynki w różnych kategoriach wagowych. Widownia miała okazję zobaczyć na żywo niepokonaną Angelikę "Kryształ" Krysztoforską, która za każdym razem pokazuje na ringu zarówno swoje umiejętności, jak i barwny styl bycia. Podczas Kapeo Rocky Boxing Night 16 nie zabrakło również mocnych pięściarzy – na ringu pojawił się m.in. Artur "Bizon" Bizewski i Kajetan Kalinowski, którzy zaprezentowali fanom swój fighterski talent. Bilety na event dostępne były w wygodnej sprzedaży elektronicznej za pośrednictwem naszej platformy.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie – bilety na wydarzenia

Miłośnicy widowisk sportowych mieli dodatkowo okazję wziąć udział w Pomorskiej Gali Sportów Walki, która odbyła się w Żukowie w drugiej połowie maja. Na ringu pojawili się wówczas sportowcy z takich klubów, jak Fantom Kartuzy, Dublin oraz Rebelia Kartuzy. W Hali Sportowo-Widowiskowej w Żukowie nie zabrakło również gości zagranicznych. Bilety na wydarzenie dostępne były w różnych wariantach cenowych, a nabyć może je było w wygodnej sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie?
Hala Sportowo-Widowiskowa znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 15 w Żukowie
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Żukowie?
W Hali Sportowo-Widowiskowej w Żukowie odbywają się różnorodne wydarzenia sportowe, kulturalne i rozrywkowe. Mają tu miejsce zawody sportowe, takie jak turnieje piłkarskie, mecze siatkówki czy gale bokserskie. Hala stanowi dodatkowo doskonałe miejsce do organizacji koncertów, spektakli teatralnych oraz pokazów tanecznych. Bilety na eventy dostępne są do kupienia drogą online.
Kiedy została otworzona Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie?
Hala Sportowo-Widowiskowa w Żukowie funkcjonuje od kilku lat.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też