Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Sport Sporty walki MASMAT Rocky Boxing Night 17

MASMAT Rocky Boxing Night 17

Organizator: Rocky Promotion Sp. z o.o.

MASMAT Rocky Boxing Night 17O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Podczas MASMAT Rocky Boxing Night zobaczymy 10 pojedynków zawodowych. W ringu zaprezentują się najbardziej rozpoznawalni i utalentowani zawodnicy grupy. MASMAT Rocky Boxing Night 17 bilety na galę boksu w Kościerzynie już dostępne.

MASMAT Rocky Boxing Night 17 zawodnicy

Powracający do swojego rodzinnego miasta Nikodem Jeżewski (Międzynarodowy Mistrz Polski, pretendent do pasa WBO International oraz IBO Intercontinental) stoczy pojedynek w kategorii ciężkiej, która w boksie nazywana jest królewską! Nikodem postanowił przejść o kategorię wagową wyżej i zdecydował że jak debiutować to tylko i wyłącznie przed swoją publicznością.

Artur „Bizon” Bizewski – Pięściarz wagi ciężkiej, z siedmiu dotychczas stoczonych pojedynków trzy kończył przed czasem. Ostatnim rywalem popularnego „Bizona” był Sergiej Werwejko, doświadczony i wysokiej klasy przeciwnik. Walka była prawdziwą wojną, z której zwycięsko wyszedł Artur Bizewski.

Kajetan Kalinowski – Zwycięzca pierwszego w Polsce turnieju wagi junior ciężkiej, którego jesteśmy organizatorem i pomysłodawcą. Systematyczne postępy i efektowne zwycięstwa sprawiły że Kajetan stał się pewnym punktem naszych eventów. 

Oraz Max Mischenko, Dominik Harwankowski (pięciokrotny Mistrz Polski w boksie olimpijskim), Dawid Turzeniecki, Justyna Walaś.

O gali MASMAT Rocky Boxing Night 

Rocky Boxing Night to nie tylko gale Boksu Zawodowego, to też ciekawe miejsca i wyjątkowi ludzie. W naszym portfolio mamy gale zorganizowane w nietypowych miejscach, jednym z nich była gala im. Tadeusza „Teddy” Pietrzykowskiego zorganizowana w kompleksie Olivia Business Center na 34 piętrze wieżowca Olivia Star. Kolejnym przykładem na nietuzinkowe miejsce jest Gdański Teatr Szekspirowski w którym to miała miejsce nasza trzynasta gala.

Nasze gale chętnie odwiedzają ludzie sportu i show biznesu. 

Gala transmitowana będzie na otwartej antenie Polsatu - kanał Super Polsat oraz na antenie Polsat Sport i Polsat Sport Fight (od godz 18:30 do 24:00).

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też