emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Sport Sporty walki Kapeo Rocky Boxing Night 16

Kapeo Rocky Boxing Night 16

Organizator: Rocky Promotion Sp. z o.o.

Kapeo Rocky Boxing Night 16O wydarzeniu

O wydarzeniu

W grudniu 2021 roku po raz pierwszy zawitaliśmy do Żukowa. W hali wypełnionej po brzegi kibice mogli zobaczyć jedenaście zawodowych pojedynków. Tym razem mamy specjalną ofertę dla naszych gości - zabierzemy Was w podróż do Stanów Zjednoczonych! W walce wieczoru gali Kapeo Rocky Boxing Night 2 czerwca Mistrz Polski Kacper Meyna zmierzy się z Krzysztofem Twardowskim o pas WBC w wersji frankofońskiej, w królewskiej kategorii. Kapeo Rocky Boxing Night 16 bilety już w sprzedaży.

Amerykańskie krążowniki, spotkanie z Marylin Monroe, klimat mafijnych porachunków i styl Pin-Up, a wszystko to uwieńczone występem Elvisa Presleya w role którego wcieli się Michał Milowicz

Kapeo Rocky Boxing Night 16 karta walk

Kapeo Rocky Boxing Night zobaczymy 9 pojedynków zawodowych. W ringu zaprezentują się najbardziej rozpoznawalni i utalentowani zawodnicy grupy.

Main Event

  • Kacper Meyna (10-1-0) vs Krzysztof Twardowski (10-4)

Kacper Meyna – Mistrz Polski Wagi Ciężkiej, który podczas ostatniej walki w obronie pasa znokautował w pierwszej rundzie Jakuba Sosińskiego, stanie teraz przed szansa na kolejny tytuł, co ciekawe dla Twardowskiego w profesjonalnym boksie walka z Kacprem Meyną będzie pierwszą w kategorii ciężkiej ponieważ do tej pory walczył w kategorii cruiser.

Co - Main Event – Walka o pas Mistrza Polski Wagi Super Lekkiej

  • Mateusz Polski (3-0-0) vs Denis Mądry (8-7-0)

W walce wieczoru o Pas Mistrza Polski zawalczy Mateusz Polski ze stajni Rocky Boxing Night. Mateusz debiutował w marcu 2022 roku podczas Gali w Stężycy, pokonał wówczas przez nokaut Gruzina Tornike Kandelakiego. Dynamiczna kariera i ogromny talent pozwoliły na zakontraktowanie walki o mistrzostwo Polski. Na drodze Mateusza stanie Denis Mądry który ma na koncie już piętnaście walk zawodowych, a ostatnie dwie wygrywał przed czasem. Któryś z tej dwójki wróci do domu z pasem i tytułem Zawodowego Mistrza Polski Wagi Super Lekkiej.

W pozostałych walkach:

  • Angelika „Kryształ” Krysztoforska – niepokonana na zawodowych ringach, utalentowana, sympatyczna i barwna postać żeńskiego boksu.
  • Artur „Bizon” Bizewski – Pięściarz wagi ciężkiej, z sześciu dotychczas stoczonych pojedynków połowę kończył przed czasem.
  • Kajetan Kalinowski – Zwycięzca pierwszego w Polsce turnieju wagi junior ciężkiej, którego jesteśmy organizatorem i pomysłodawcą. Systematyczne postępy i efektowne zwycięstwa sprawiły że Kajetan stał się pewnym punktem naszych eventów.

Podobne wydarzenia

Zobacz też