Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Sporty walki Rocky Boxing Night 19

Rocky Boxing Night 19

Organizator: Rocky SP. Z O.O.

Rocky Boxing Night 19O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na galę Rocky Boxing Night 19 – jedno z najgorętszych wydarzeń w kalendarzu polskiego boksu zawodowego, które odbędzie się w malowniczym Karlinie. Tego wieczoru emocje sięgną zenitu, a stawką głównej walki będzie pas WBC Francophone. Bilety na Rocky Boxing Night 19 w Karlinie już dostępne.

Rocky Boxing Night 19 karta walk

To właśnie na tej gali dojdzie do elektryzującego rewanżu między Janem Lodzikiem a Mateuszem Polskim. Ich poprzednie spotkanie wywołało ogromne emocje wśród fanów boksu, a teraz zawodnicy mają szansę na to, aby na ringu Rocky Boxing Night rozstrzygnąć, który z nich jest prawdziwym mistrzem federacji WBC Francophone.

Jan Lodzik, ze swoją niezachwianą determinacją i techniczną biegłością, jest gotowy ponownie stanąć do walki, by obronić tytuł i pokazać, że jest niekwestionowanym liderem w swojej kategorii wagowej. Z kolei Mateusz Polski, z ogromną chęcią rewanżu i potężnym ciosem, pragnie odzyskać tytuł i udowodnić, że porażka w poprzednim starciu była tylko przystankiem na drodze do ostatecznego triumfu.

W co-main evencie wieczoru, nie mniej emocjonująca walka, gdzie mieszkaniec Karlina, Radomir Obruśniak zmierzy się z Dominikiem Harwankowskim. Zwycięzca tego pojedynku wróci do domu z tytułem i pasem Mistrza Polski.

Po swoim ostatnim zwycięstwie, Harwankowski jest pełen motywacji, aby kontynuować serię swoich sukcesów, podczas gdy Obruśniak, znany z nieugiętej postawy i techniki, jest równie zdeterminowany, aby udowodnić swoją wartość w tej prestiżowej rywalizacji.

Rocky Boxing Night w Karlinie to nie tylko pojedynki o najwyższe trofea. To także noc, w której pasja do boksu, determinacja i duch rywalizacji spotkają się, aby stworzyć niezapomniane sportowe emocje. Zapraszamy wszystkich fanów boksu, aby byli świadkami walk i częścią tej wyjątkowej nocy.

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też