Hala Sportowa Mazovia

Hala Sportowa Mazovia

Hala Sportowa Mazovia to hala widowiskowo-sportowa o powierzchni 2394,19 metrów kwadratowych, przystosowana do wydarzeń sportowych i kulturowych. Na górze obiektu znajduje się sala z widownią na antresoli mieszczącą 270 osób, z możliwością dostawienia dodatkowych miejsc na parterze i podium, bezpośrednio w sąsiedztwie sceny. Organizowane w Hali Sportowej Mazovia koncerty regularnie przyciągają tłumy fanów zróżnicowanej muzyki rozrywkowej.

Hala Sportowa Mazovia – wydarzenia

Na terenie obiektu regularnie organizowane są zarówno wydarzenia ze świata sportu, jak i kultury. Hala Sportowa Mazovia została przystosowana do rozgrywania zawodów sportowych w podnoszeniu ciężarów, treningów taekwondo oraz ćwiczeń gimnastycznych. Do dyspozycji zawodników została przeznaczona sala treningowa z 11 pomostami i atlasem, a także mata do sztuk walki. Obiekt został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą rekreacyjną oraz nadchodzącymi inicjatywami, które będą miały miejsce w Hali Sportowej Mazovia? Wydarzenia 2022 to doskonała propozycja na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy znajomymi. Organizowane w obiekcie koncerty czy zawody sportowe stanowią gwarancję emocji i niezapomnianych przeżyć dla wszystkich uczestników.

Odbywające się tam wydarzenia sportowe zawsze cieszą się dużą popularnością wśród. Zawody nieustannie przyciągają fanów aktywności fizycznej i zdrowej rywalizacji. Hala Sportowa Mazovia oferuje bilety na szeroką gamę eventów sportowych. W obiekcie odbyły się m.in.: Mistrzostwa Świata Weteranów w podnoszeniu ciężarów, Mistrzostwa Europy do lat 17 w podnoszeniu ciężarów oraz Mistrzostwa Świata Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów.

Odbywające się w Hali Sportowej Mazovia wydarzenia to ciekawe widowisko dla wszystkich fanów aktywności fizycznej. Stanowią one doskonałą propozycję dla wszystkich osób, które poszukują wrażeń sportowych innych niż wszystkie

Hala Sportowa Mazovia – bilety

Hala Sportowa Mazovia oprócz wydarzeń sportowych, słynie również z organizacji imprez kulturalno-rozrywkowych. To miejsce, w którym odbywają się koncerty i widowiska kabaretowe. Wielkim zainteresowaniem cieszą się w Hali Sportowej Mazovia koncerty największych nazwisk polskiej sceny rozrywkowej oraz dopiero wschodzących gwiazd.

Najpopularniejsze gwiazdy kabaretów chętnie organizują swoje programy, za każdym razem przyciągając tłumy widzów. Kabaret Skeczów Męczących to bez wątpienia jedna z imprez, które cieszyły się największym powodzeniem wśród odwiedzających Halę Sportową Mazovia. Bilety na to widowisko wyprzedały się błyskawicznie.

 

FAQ:

  • Dlaczego warto odwiedzić Halę Sportową Mazovia?
    Bogatym repertuar eventów to jeden z obszarów, którym z pewnością może pochwalić się Hala Sportowa Mazovia. Wydarzenia 2022 to ciekawe propozycje koncertów i widowisk dla wszystkich odbiorców, niezależnie od wieku czy zainteresowania. Organizowane przez Hala Sportowa Mazovia koncerty przyciągają fanów muzyki. Obiekt oferuje rozrywkę na wysokim poziomie, trafiającą w każdy gust. Imprezy muzyczne organizowane są również w związku imprezami okolicznościowymi. Bilety na znaczną część odbywających się w Hali wydarzeń są dostępne w sprzedaży internetowej na eBilet.pl, do kupienia szybko i wygodnie z domu. Hala Sportowa Mazovia to doskonałe miejsce na spędzenie czasu wolnego z rodziną czy znajomymi.

  • Gdzie znajduje się Hala Sportowa Mazovia?
    Hala Sportowa Mazovia znajduje się przy ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 8 w Ciechanowie i wchodzi w kompleks Mosiru.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Sportowej Mazovia?
    W Hali Sportowej Mazovia odbyło się spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem, koncert „Po Świątecznie” i pokaz Kabaretu Skeczów Męczących.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala Sportowa Mazovia
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Józefa Ignacego Kraszewskiego 8
06-400 Ciechanów
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/