Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu

Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu

Rokietnica, Szamotulska 29
Hala Rokietnickiego Ośrodka SportuOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu to doskonałe miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych. Obiekt oferuje nowoczesne i kompleksowe udogodnienia, które sprawiają, że hala jest idealnym miejscem dla pasjonatów różnych dyscyplin – od sportów drużynowych po lekkoatletykę.

Centrum dysponuje imponującą halą sportową o powierzchni 2155 metrów kwadratowych. Do dyspozycji odwiedzających pozostaje także 8 stref speed badmintona, pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, 8 przestronnych szatni z natryskami oraz klub fitness.

Ośrodek umożliwia wygodne uczestnictwo w wydarzeniach dzięki 500-osobowym trybunom, które gwarantują doskonałą widoczność. Dla wygody gości dostępnych jest dodatkowo 176 miejsc parkingowych, w tym 7 stanowisk dla pojazdów osób niepełnosprawnych oraz 2 stanowiska dla autokarów. Bilety na organizowane tutaj eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży drogą elektroniczną, m.in. za pośrednictwem naszego portalu.

Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu – koncerty

Jakie imprezy muzyczne organizuje Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu? Koncerty na stałe zapisały się już w repertuarze obiektu. Centrum organizuje cyklicznie wydarzenie sylwestrowo-noworocznego „ROSgwiazdka”. Podczas jednej z edycji imprezy na scenie pojawiła się Rokietnicka Orkiestra Dęta, która wprowadziła przybyłych w świąteczny nastrój swoimi melodyjnymi dźwiękami. Podczas uroczystości nagrodzone zostały osoby i podmioty, które wyróżniają się odpowiedzialnością, działają na rzecz dobra innych oraz wspierają bezinteresownie różnorodne inicjatywy, odnosząc sukcesy w dziedzinie nauki, kultury i sportu.

Muzyczną gwiazdą wieczoru był wówczas zespół Pectus. Kultowa grupa rozpoczęła działalność w 2005 roku, zyskując popularność dzięki chwytliwym melodiom i nastrojowym balladom. W Hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu pojawiła się także Kasia Cerekwicka – utalentowana wokalistka pop, która zyskała rozgłos po wygranej w programie „Szansa na sukces”.

Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu – wydarzenia kabaretowe

Miłośnicy spektakli kabaretowych również skorzystają z atrakcji organizowanych przez Halę Rokietnickiego Ośrodka Sportu. Bilety na komediowe show z udziałem Kabaretu Skeczów Męczących. Artyści pojawili się w Rokietnicy w pierwszej połowie 2023 roku, aby zaprezentować fanom program „Lecimy w kosmos!”. Jak przyznają sami komicy – to, jakie jest nasze społeczeństwo, to prawdziwy kosmos.

Widzowie mieli okazję doznać prawdziwej dawki satyrycznych popisów, które z pewnością trafiły w sedno ich codziennych doświadczeń. Wieczór ten był pełen śmiechu, relaksu i błyskotliwego humoru. Bilety na kabaretowy event dostępne były w wygodnej sprzedaży drogą elektroniczną.

Na scenie w Hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu wystąpił także Kabaret Jurki. Kultowa już grupa powstała w 1994 roku. Podczas swoich spektakli aktorzy prezentują zarówno skecze, jaki i monologi oraz kreatywne improwizacje. Bilety na wieczór z Kabaretem Jurki sprzedawane były za pośrednictwem strony internetowej eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu?
Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu znajduje się w Rokietnicy przy ulicy Szamotulskiej 29.
Jakie wydarzenia odbywają się w Hali Rokietnickiego Ośrodka Sportu?
Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu organizuje m.in. koncerty, wydarzenia sportowe oraz stand-upy. Bilety na eventy dostępne są w wygodnej sprzedaży drogą online, m.in. za pośrednictwem naszego portalu eBilet.pl.
Kiedy została otworzona Hala Rokietnickiego Ośrodka Sportu?
Rokietnicki Ośrodek Sportu rozpoczął działalność w 2009 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też