Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Centrum Matecznik Mazowsze

Centrum Matecznik Mazowsze

Otrębusy, Świerkowa 2
Sprawdź wydarzenia
Centrum Matecznik MazowszeOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Matecznik Mazowsze to wielofunkcyjny obiekt o wyjątkowej estetyce i użyteczności. Wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają na realizację ciekawych wydarzeń i projektów kulturalnych, artystycznych, edukacyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych. Powstał dzięki środkom, przekazanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Sala widowiskowo-edukacyjna została otwarta 17 października 2009 roku.

Centrum Matecznik Mazowsze  o obiekcie

Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach znajduje się na obszarze Pałacowo-Parkowego Zespołu Zabytkowego w Karolinie. Znajduje się on pod opieką konserwatora zabytków. Sąsiaduje on z lasami nadleśnictwa Chojnów. To miejsce o szczególnym klimacie, atmosferze, dobrej lokalizacji, z bazą noclegową i gastronomiczną.

 

Centrum Matecznik Mazowsze pełni funkcję bazy warsztatowo-szkoleniowej i koncertowej Zespołu Mazowsze, ale nie tylko. Odbywają się tu różnorodne zajęcia – rękodzieła, kulinarne, związane z tradycją regionu mazowieckiego, krajową i kulturą innych narodów. Obiekt ma przyczynić się to aktywizacji gminy, powiatu, województwa i lokalnej społeczności. Wśród wydarzeń, organizowanych w Centrum, znajdują się koncerty znanych artystów i muzyków, festiwale artystyczne, spektakle teatralne i wiele innych.

Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach – wydarzenia i koncerty

Ogromną popularnością cieszą się spektakle w Centrum Matecznik Mazowsze. Bilety na przedstawienia sprzedają się jak świeże bułeczki. Widzowie mają okazję podziwiać znanych i lubianych aktorów serialowych i filmowych. Wśród minionych wydarzeń wyróżnić należy sztukę Pod niemieckimi łóżkami, na podstawie książki Justyny Polańskiej, w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego. To historia o polskich celebrytach, cieniach i blaskach sławy w zetknięciu z ciężką sytuacją w kraju. W spektaklu wystąpili Tamara Arciuch, Bartosz Opania i Bartłomiej Kasprzykowski.

 

W 2016 roku odbył się w Centrum Matecznik Mazowsze koncert Folkowe wariacje Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka, który reprezentował Polskę na Międzynarodowych Festiwalach Folklorystycznych w Maroko, na Cyprze, we Francji, Chorwacji, Portugalii, oraz w Tajwanie. Zaprezentowali folklor Polski w ciekawych choreografiach i aranżacjach muzycznych. Bilety na wydarzenie cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Centrum Matecznik Mazowsze w Otrębusach – wydarzenia 2021/2022

A już niebawem w Centrum Matecznik Mazowsze – spektakle teatralne i koncerty, których nie można przegapić. Aby uczestniczyć w wydarzeniach należy zaopatrzyć się w bilet, upoważniający do wejścia do obiektu. Przed wami niezwykły spektakl komediowy Kiedy kota nie ma w domu, w reż. Andrzeja Rozhina, niezwykły Koncert Wiedeński oraz Polski Balet Królewski: Dziadek do orzechów. Będzie się działo!

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Matecznik Mazowsze?
Centrum Matecznik Mazowsze znajduje się na terenie Pałacowo-Parkowego Zespołu Zabytkowego zlokalizowanego w Karolinie, w Otrębusach, nieopodal Warszawy.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Matecznik Mazowsze?
W Centrum Matecznik Mazowsze odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych – koncertów i spektakli teatralnych. Wśród nich wymienić należy przedstawienie Pod niemieckimi łóżkami, koncert Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego Warszawianka Folkowe wariacje oraz występ Węgierskiego Państwowego Zespołu Ludowego - Hungarian State Folk Ballet.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też