Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze

Otrębusy, Świerkowa 2
Sala Widowiskowa Zespołu MazowszeOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze​ jest jedną z najnowocześniejszych sal koncertowych w całej Europie. Znajduje się przy ul. Świerkowej 2 w Otrębusach, w Zespole Pałacowo-Parkowym w Karolinie.

Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze: o obiekcie

Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze została wyposażona w 540 miejsc siedzących wraz z możliwością powiększenia ich do 600 miejsc dla widzów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji sala posiada możliwość usunięcia foteli i zagospodarowania przestrzeni według własnych potrzeb. To doskonałe miejsce na organizowanie eventów kulturalnych. Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze to wydarzenia muzyczne, spektakle i widowiska kabaretowe.

Koncerty w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze cieszą się dużą popularnością. Na scenie pojawiły się najpopularniejsze nazwiska polskiej estrady. Wydarzenia kulturalne są doskonałym sposobem na wyjątkowy wieczór wśród najbliższych. Bilety na nadchodzące imprezy muzyczne dostępne są w sprzedaży internetowej.

Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze: koncerty

Organizowane przez Salę Widowiskową Zespołu Mazowsze koncerty to zawsze elektryzujące i pełne dobrej energii wydarzenia. Niezapomniane przeżycia i szampańska zabawa to najważniejsze wyróżniki imprez, odbywających się w obiekcie. Wiele wydarzeń, zaplanowanych w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze, przyciąga publiczność z całej Polski.

Jakich artystów ugościła Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze? Na koncertach na scenie obiektu zagrali m.in.:  Ania Wyszkoni, Marcin Wyrostek, Edyta Geppert, zespół Pectus oraz Raz Dwa Trzy. Zespół Mazowsze regularnie organizuje swój flagowy koncert pt. „Kalejdoskop Barw Polski”, oddający charakter zespołu podczas prezentowania pieśni i tańców pochodzących z różnych części Polski. Na to widowisko, wystawiane w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze, bilety dostępne są do kupienia na eBilet.pl.

Oprócz imprez muzycznych odbywają się tu również spektakle teatralne i operowe, cieszące się niezwykłą popularnością, a także widowiska kabaretowe. Swoje komediowe skecze przedstawili tu Kabaret Nowaki i Kabaret Skeczów Męczących. Na bieżące i nadchodzące wydarzenia w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsza bilety dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze: wydarzenia

Jakie atrakcje czekają na nas w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze? Koncerty to niezwykle ciekawe zapowiedzi występów intrygujących gwiazd polskiej estrady muzycznej. Na najbliższe miesiące zostały również zaplanowane inne wydarzenia kulturalne, które można uznać za gratkę dla fanów rozrywki. Dlaczego warto zatem odwiedzić Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze? Koncerty to najlepszy sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej.

Sala Widowiskowa – wydarzenia są gwarancją niezapomnianych przeżyć i wielkich emocji. Imprezy muzyczne i spektakle to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Warto zatem na bieżąco śledzić aktualności kulturalne. Zapoznaj się z repertuarem i sprawdź, co ciekawego dzieje się w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze. Koncerty są rozrywką dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze​?
Sala Widowiskowa Mazowsze znajduje się w Zespole Pałacowo-Parkowym w Karolinie przy ul. Świerkowej 2 w Otrębusach.
Jakie wydarzenia odbyły się w Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze?
W Sali Widowiskowej Zespołu Mazowsze odbyły się koncerty, spektakle i widowiska kabaretowe. Na scenie wystąpili m.in. Anna Wyszkoni, Pectus. Odegrane zostały tu pokazy sztuki teatralnej jak – „Czy to Ty?”, „Dziwna para” oraz „Goło i wesoło”.
Kiedy została utworzona Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze​​?
Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze została zmodernizowana i otwarta w październiku w 2009 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też