Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Amfiteatr Rewal

Amfiteatr Rewal

Rewal, Parkowa 4
Amfiteatr RewalOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jedną z wielu atrakcji jakie czekają na wypoczywających w Rewalu wczasowiczów są odbywające się w amfiteatrze koncerty, przedstawienia i kabarety. Gwiazdy polskiej estrady są tutaj częstymi gośćmi - w sezonie letnim niemal codziennie dzieje się w rewalskim amfiteatrze coś ciekawego.

Rewal to jedna z najpopularniejszych miejscowości turystycznych, która gwarantuje udany urlop nad Bałtykiem. Miejscowość ta w okresie wakacyjnym odwiedzana jest przez tłumy turystów, którzy z chęcią korzystają z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej. Pełne wrażeń popołudnia i wieczory zapewnia Amfiteatr Rewal, w którym odbywają się m.in. imprezy muzyczne i występy kabaretowe. Obiekt położony jest przy ulicy Parkowej 2. 

Amfiteatr Rewal – o obiekcie

Amfiteatr Rewal wybudowany został w 1987 roku. Od tamtej pory stanowi centralny punkt na mapie miejscowości, gdzie odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalne. Jednym z nich były wybory Miss Rewala (potem – Miss Bałtyku). Jedną z wyróżnionych w konkursie osób była popularna obecnie celebrytka – Natalia Siwiec. 

Wydarzenia w Amfiteatrze Rewal zaskakiwały różnorodnością. Na scenie wystąpili znani polscy muzycy i satyrycy, którzy wieczorami gromadzili publiczność w obiekcie, gwarantując świetną zabawę. Odbywały się tu także imprezy sportowe, m.in. Mistrzostwa Polski Stihl Timbersport. 

Kilka lat temu obiekt został zmodernizowany i dostosowany do potrzeb publiczności. W Amfiteatrze Rewal zmieści się ok. 750 widzów. Rokrocznie organizowane są tu występy, które gwarantują wczasowiczom rozrywkę najwyższej jakości. Jeśli planujesz odwiedzić nadmorską miejscowość w okresie wakacyjnym – koniecznie wybierz się na wydarzenia, które odbywają się w Amfiteatrze. To doskonała okazja do zabawy i spotkań z ulubionymi gwiazdami na żywo. Niezapomniane wrażenia – gwarantowane! 

Amfiteatr w Rewalu – koncerty

Wydarzenia w Amfiteatrze Rewal przyciągają widzów, którzy pragną dobrze się bawić. Od lat organizowane są tu niesamowite imprezy muzyczne (i nie tylko!) z udziałem znanych polskich gwiazd estrady. Świetna atmosfera i poczucie wspólnoty sprawiają, że goście tak tłumnie pojawiają się w Amfiteatrze Rewal. 

Koncerty to jeden z najpopularniejszych cykli wydarzeń, które mają miejsce w obiekcie. Na scenie pojawiło się do tej pory wielu znanych twórców, których muzyka cieszy publiczność w każdym wieku. Wśród występów, które odbyły się w uwielbianej przez turystów, nadmorskiej miejscowości, warto wymienić m.in. koncerty Cleo, zespołu Piękni i Młodzi, Łobuzów, Bryskiej, Zenona Martyniuka, Miłego Pana & Defisa i wielu innych. 

Co odbyło się w Amfiteatrze Rewal? Koncert 2022 gwiazd disco polo w ramach Gali Disco Polo. Bilety na to wydarzenie sprzedały się błyskawicznie, a publiczność bawiła się doskonale przez cały wieczór. Muzyczną imprezę rozkręcili Zenon Martyniuk, zespół Boys oraz wspaniałe, żeńskie trio Szpilki. 

Amfiteatr w Rewalu – kabarety

Jakie wydarzenia przyciągają widzów do Amfiteatru Rewal? Kabarety, czyli występy komediowe, które rozbawiają publiczność do łez. Na scenie pojawili się m.in. Kabaret K2, Paranienormalni, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących i Nowaki. W miejscowości zagościł również znany aktor – Andrzej Grabowski. Jak wziąć udział w wydarzeniach, organizowanych przez Amfiteatr Rewal? Bilety to gwarancja miejscówki i świetnej zabawy w gronie przyjaciół i rodziny.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Rewal?
Amfiteatr Rewal znajduje się przy ulicy Parkowej 2.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Rewalu
W Amfiteatrze w Rewalu odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty gwiazd polskiej estrady – Cleo, Bryskiej, Pięknych i Młodych, Boys, Zenona Martyniuka i wielu innych. Publiczność tłumnie przybywała na występy kabaretów Nowaki, K2, Ani Mru Mru, Skeczów Męczących Andrzeja Grabowskiego i Paranienormalnych.
Kiedy został utworzony Amfiteatr w Rewalu?
Amfiteatr Rewal został utworzony w 1987 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też