emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Widowiska Kabarety Kabaret Ani Mru Mru

Kabaret Ani Mru Mru

Organizator: BASICO A. PRZYBYSZ I M. KOŚCIKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA

Kabaret Ani Mru Mru O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Doskonale znany polskiej publiczności kabaret Ani Mru Mru w trasie! Trójka wspaniałych - Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek rozbawią was do łez! Kabaret Ani Mru Mru bilety na występy już w sprzedaży.

Trasa Kabaretu Ani Mru Mru

Nowy Program: Cirque de volaille

Ani Mru Mru to kabaret, który spodoba się każdemu. Nie zajmują się polityką, bo jak twierdzą nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc w ciekawy sposób spędzić czas.

 

Ani Mru Mru w swoich występach porusza tematy z życia codziennego, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych. Są bardzo popularni, a każdy ich skecz bawi do łez. W ciągu wielu lat na scenie wypracowali własny, niepowtarzalny styl.

 

Najnowszy program „Cirque de volaile”, to nowe pomysły oraz  śmieszne  i zabawne teksty i wysokiej klasy skecze. W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnego rodzaju skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o…..Nowy program,to ani Mru Mru,w najlepszym wydaniu. Tym programem udowadniają, że 2 h spędzonego czasu z nimi,to świetna zabawa,dużo radości i doskonały kontakt z publicznością.

O Kabarecie Ani Mru Mru

Ani Mru-Mru to kabaret z Lublina. Powstał w 1999 roku a od 2001 do dziś tworzą go Marcin Wójcik (założyciel i pomysłodawca), Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. Mają to samo poczucie humoru, a to sprawia, że świetnie się dogadują, zarówno na scenie jak i w życiu prywatnym. Rodzaj żartów, gagów i skeczy doskonale trafił nie tylko w gusta szerokiej publiczności w całym kraju, ale również środowiska. Ani Mru-Mru jest laureatem wszystkich najbardziej prestiżowych przeglądów i festiwali kabaretowych.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też