Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Miejsce Amfiteatr Mrągowo

Amfiteatr Mrągowo

Mrągowo, Jaszczurcza Góra 10
Amfiteatr MrągowoOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Amfiteatr Mrągowo został oddany do użytkowania 6 lipca 2012 r. Położony jest w Mrągowie, nad jeziorem Czos. Widownia liczy 5280 miejsc. Pod sceną znajdują się 4 umeblowane garderoby, każda z łazienką oraz część restauracyjna. Na terenie amfiteatru zlokalizowany jest budynek z toaletami. Widownia podzielona jest na sektory A,B,C,D. W górnej części sektora A znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Najważniejsze informacje, które powinni znać uczestnicy wydarzeń odbywających się w miejscu Amfiteatr Mrągowo to dostęp do organizowanych punktów gastronomicznych, gdzie sprzedaż i spożywanie alkoholu odbywa się na ogólnie przyjętych zasadach. Sam obiekt jest niezadaszony. Na jego terenie mogą bezpłatnie przebywać dzieci do 6.roku życia, pod warunkiem, że na czas wydarzenia zajmują miejsce razem z rodzicami. Bilety dla starszych dzieci i młodzieży są sprzedawane w kasach lub online na stronie eBilet.pl często ze zniżką.

Amfiteatr Mrągowo – wydarzenia

Chcesz wiedzieć, co organizuje Amfiteatr Mrągowo? Wydarzenia w tym miejscu zawsze są pełne emocji i oznaczają świetną zabawę. Najlepsza zabawa jest oczywiście latem, kiedy piękna pogoda, ciepłe wieczory i zachęcające do szaleństwa noce zamieniają się w piękne wspomnienia. Już teraz zobacz planowanie wydarzenia 2022. Amfiteatr Mrągowo zaprasza do wcześniejszej rezerwacji miejsc. Bilety do Amfiteatru Mrągowo są dostępne jak zawsze online na stronie eBilet.pl.

Amfiteatr Mrągowo – wydarzenia 2022

Tegoroczne wydarzenia w Amfiteatrze Mrągowo zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie i emocjonująco. W kalendarzu imprez na nadchodzące miesiące letnie, głównie czerwiec, lipiec i sierpień są:

  • Dni Mrągowa,
  • Mazurska Noc Kabaretowa,
  • Gala Stand-Up,
  • Festiwal Piknik Country,
  • Festiwal Kultury Kresowej,
  • Koncert Ich Troje.

Organizator zachęca, aby przed zakupem biletu na wydarzenie zapoznać się z regulaminem tego miejsca oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Amfiteatr Mrągowo – koncerty

Nowoczesny Amfiteatr Mrągowo organizuje wyjątkowe koncerty. W ciepłe letnie noce muzyka grana na tutejszej scenie niesie się ponad jeziorami, lasami i łąkami, zachęcając wszystkich – okolicznych mieszkańców oraz turystów do włączenia się we wspólną zabawę. Na scenie Amfiteatru występują zarówno zespoły lokalne i regionalne, jak również wykonawcy cieszący się popularnością w całym kraju.

Amfiteatr Mrągowo – bilety

Zakup biletów na koncerty w Amfiteatrze w Mrągowie jest możliwy online, ale wstęp odbywa się tylko na czas wydarzeń. Poza sezonem obiekt jest zamknięty, co nie oznacza, że całkowicie niedostępny dla zwiedzających. Można bowiem podziwiać go z ogólnodostępnego balkonu widokowego, skąd rozpościera się imponujący widok na całą okolicę.

Bilety kupisz:

  • online na stronie eBilet.pl,
  • w kasie Amfiteatru lub Mrągowskiego Centrum Kultury.

Sprawdź obowiązujący cennik.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Amfiteatr Mrągowo?
Amfiteatr Mrągowo jest położony Mrągowie nad jeziorem Czos, przy ul. Jaszczurcza Góra 10.
Jakie wydarzenia odbyły się w Amfiteatrze Mrągowo?
W Amfiteatrze Mrągowo odbyły się liczne koncerty, kabarety, występy lokalnych zespołów folklorystycznych, stand upy i wiele innych form artystycznego przekazu.
Kiedy został utworzony Amfiteatr Mrągowo?
Amfiteatr Mrągowo został oddany do użytkowania 6 lipca 2012 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też