Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Hotel Anek

Hotel Anek

Mrągowo, Franklina Delano Roosevelta 25
Hotel AnekOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hotel Anek położony jest w samym centrum Mrągowa. Spokojna dzielnica, w której się znajduje, sprzyja odpoczynkowi i relaksowi, a Jezioro Czos, przy którym jest zlokalizowany hotel, pozwala na wypoczynek z pięknymi widokami i bliskością natury.

Hotel Anek - o obiekcie

Hotel Anek to niezwykle piękne i schludne miejsce, które sprawdzi się nie tylko na urlop z dziećmi, ale również na romantyczny wyjazd tylko we dwoje, czy na podróże służbowe. Hotel został wyposażony w restaurację z barem, z umeblowanym tarasem z widokiem na jezioro oraz grill. Odbywające się w Hotelu Anek wydarzenia to okazja do odpoczynku, relaksu i chwili wytchnienia. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów dostępne są w sprzedaży również przez Internet.

Hotel Anek - stand-up

Organizowane przez hotel wydarzenia to rozrywka z zapierającym dech w piersiach widokiem na Jezioro Czos. Na terenie obiektu organizowane są eventy kulturalne i widowiska kabaretowe. Odbywające się w Hotelu Anek stand-upy to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. W wydarzeniach, które mają miejsce w hotelu w Mrągowie uczestniczą nie tylko mieszkańcy miasta i okolic, ale również przyjezdni z całej Polski. Na wydarzenia odbywające się w Hotelu Anek bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Dlaczego warto odwiedzić Hotel Anek? Na stand-upach zawsze dopisuje duża frekwencja, a widowiska te, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze i ogólna pozytywna atmosfera — przyciągają widzów w każdym wieku. A piękne widoki jeziora i bliskość natury dają możliwość przeżycia niezapomnianych chwil. Na scenie Hotelu Anek wystąpili m.in. Rafał Sumowski, Michał Pałubski, Krzysztof Kasparek, Rafał Rutkowski w swoim programie pt. "Seks, drags i kredyty" oraz Sebastian Rejent w programie "Voila". Swój koncert zaprezentował tu również zespół Sztywny Pal Azji, który w 2016 roku świętował 30-lecie swojej działalności. Bilety na wydarzenia dostępne są na eBilet.pl.

Hotel Anek - wydarzenia

Organizowane w Hotelu Anek wydarzenia kulturalne dostarczają widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Eventy komediowe przyciągają do obiektu nie tylko amatorów kabaretów i stand-upów. Hotel Anek wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji na nadchodzące miesiące, z których każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Występy artystów to dobrze skrojone show, które wzbudza u widzów całą masę emocji. Doskonale zaplanowany harmonogram eventów uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Na organizowanych przez Hotel Anek wydarzenia kulturalnych i widowiskach komediowych widać zawsze spore tłumy widzów. Od lat widowiska te cieszą się dużą popularnością wśród publiczności, niezależnie od wieku. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil przy wyjątkowej rozrywce. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane w Hotelu Anek. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Hotel Anek?
Hotel Anek znajduje się przy ul. Franklina Delano Roosevelta 25A W Mrągowie. Zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej 2 km od autostrady A59 i 3 km od atrakcji w zoo w Lemur Park.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hotelu Anek?
W Hotelu Anek odbyło się wiele występów, m.in. zespołu Sztywny Pal Azji, stand-upy Tomka Kołeckiego, Arkadiusza Jaksa Jakszewicza czy Macieja Brudzewskiego.
Kiedy został utworzony Hotel Anek?
Hotel Anek został utworzony w kilkanaście lat temu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też