Hotel Anek

Hotel Anek

Hotel Anek położony jest w samym centrum Mrągowa. Spokojna dzielnica, w której się znajduje, sprzyja odpoczynkowi i relaksowi, a Jezioro Czos, przy którym jest zlokalizowany hotel, pozwala na wypoczynek z pięknymi widokami i bliskością natury.

Hotel Anek – o obiekcie

Hotel Anek to niezwykle piękne i schludne miejsce, które sprawdzi się nie tylko na urlop z dziećmi, ale również na romantyczny wyjazd tylko we dwoje, czy na podróże służbowe. Hotel został wyposażony w restaurację z barem, z umeblowanym tarasem z widokiem na jezioro oraz grill. Odbywające się w Hotelu Anek wydarzenia to okazja do odpoczynku, relaksu i chwili wytchnienia. Bilety na wiele spośród nadchodzących eventów dostępne są w sprzedaży również przez Internet.

Hotel Anek – stand-up

Organizowane przez hotel wydarzenia to rozrywka z zapierającym dech w piersiach widokiem na Jezioro Czos. Na terenie obiektu organizowane są eventy kulturalne i widowiska kabaretowe. Odbywające się w Hotelu Anek stand-upy to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. W wydarzeniach, którw mają miejsce w hotelu w Mrągowie uczestniczą nie tylko mieszkańcy miasta i okolic, ale również przyjezdni z całej Polski. Na wydarzenia odbywające się w Hotelu Anek bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

 

Dlaczego warto odwiedzić Hotel Anek? Na stand-upach zawsze dopisuje duża frekwencja, a widowiska te, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze i ogólna pozytywna atmosfera — przyciągają widzów w każdym wieku. A piękne widoki jeziora i bliskość natury dają możliwość przeżycia niezapomnianych chwil. Na scenie Hotelu Anek wystąpili m.in. Rafał Sumowski, Michał Pałubski, Krzysztof Kasparek, Rafał Rutkowski w swoim programie pt. „Seks, drags i kredyty” oraz Sebastian Rejent w programie „Voila”. Swój koncert zaprezentował tu również zespół Sztywny Pal Azji, który w 2016 roku świętował 30-lecie swojej działalności. Bilety na wydarzenia dostępne są na Ebilet.pl.

Hotel Anek – wydarzenia

Organizowane w Hotelu Anek wydarzenia kulturalne dostarczają widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Eventy komediowe przyciągają do obiektu nie tylko amatorów kabaretów i stand-upów. Hotel Anek wydarzenia to zróżnicowany repertuar, pełen ciekawych propozycji na nadchodzące miesiące, z których każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Występy artystów to dobrze skrojone show, które wzbudza u widzów całą masę emocji. Doskonale zaplanowany harmonogram eventów uwzględnia występy szerokiej gamy artystów, uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

 

Na organizowanych przez Hotel Anek wydarzenia kulturalnych i widowiskach komediowych widać zawsze spore tłumy widzów. Od lat widowiska te cieszą się dużą popularnością wśród publiczności, niezależnie od wieku. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil przy wyjątkowej rozrywce. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane w Hotelu Anek. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Hotel Anek?
    Hotel Anek znajduje się przy ul. Franklina Delano Roosevelta 25A W Mrągowie. Zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej 2 km od autostrady A59 i 3 km od atrakcji w zoo w Lemur Park.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hotelu Anek?
    W Hotelu Anek odbyło się wiele występów, m.in. zespołu Sztywny Pal Azji, stand-upy Tomka Kołeckiego, Arkadiusza Jaksa Jakszewicza czy Macieja Brudzewskiego.

  • Kiedy został utworzony Hotel Anek?
    Hotel Anek został utworzony w kilkanaście lat temu.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hotel Anek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Franklina Delano Roosevelta 25
11-700 Mrągowo

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/