Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie

Mrągowo, Warszawska 26
Centrum Kultury i Turystyki w MrągowieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie to wyjątkowe miejsce na mapie województwa warmińsko-mazurskiego. Obiekt zlokalizowany jest nad brzegiem jeziora Czos, dzięki czemu przybywający tu goście mogą skorzystać zarówno z imponującej gamy wydarzeń kulturalnych, jak i relaksu na świeżym powietrzu w niezwykle bajkowej scenerii.

Budynek Centrum Kultury i Turystyki imponuje swoją architekturą, harmonijnie wkomponowując się w malownicze otoczenie jeziora i pobliskich lasów. Duże przeszklone powierzchnie pozwalają na obserwację rozprzestrzeniających się widoków, co tworzy z kolei atmosferę otwartości i bliskości natury.

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie – bilety na wydarzenia

We wnętrzu placówki znajdują się przestronne sale, które są regularnie wykorzystywane do organizacji różnorodnych wydarzeń artystycznych, takich jak koncerty, spektakle teatralne, wystawy sztuki, pokazy filmowe oraz warsztaty kreatywne. Wielofunkcyjna przestrzeń pozwala dostosować układ wnętrza do różnych potrzeb, zapewniając doskonałe warunki zarówno dla kameralnych występów, jak i dużych wydarzeń masowych.

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odgrywa także ważną rolę w promocji lokalnej kultury i tradycji. Można się tutaj zapoznać z historią miasta, która uwieczniona została na wystawach dokumentujących przeszłość Mrągowa oraz jego lokalne rzemiosło i sztukę ludową.

Bilety na organizowane tutaj eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej, m.in. za pośrednictwem naszej platformy eBilet.pl.

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie – wydarzenia

Jakie imprezy muzyczne organizuje Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie? Koncerty kresowe to wydarzenie, na które ze zniecierpliwieniem czeka bardzo dużo mieszkańców Mrągowa i pobliskich miejscowości. Event ten odbył się w drugiej połowie sierpnia na scenie mrągowskiego amfiteatru. Na początek zaplanowano tzw. Małą Galę Kresową, która stanowiła uroczyste otwarcie imprezy, połączone z występami zespołów, kiermaszami oraz prezentacją rękodzieła. Podczas Festiwalu Kultury Kresowej wystąpiły takie zespoły, jak grupa śpiewaczy Polskie Kwiaty ze Zdołbunowa, Melodia, Liber Cante z Mińska czy Wołyńskie Słowiki z Łucka. Aby wziąć udział w evencie, trzeba było posiadać ważny bilet wstępu.

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie – bilety na koncerty

Organizowane przez Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie wydarzenia z muzyką na łonie natury to doskonała atrakcja dla osób, które chcą spędzić wolny czas na wspólnych tańcach i śpiewie. Letnie Koncerty na Deptaku to impreza, która dofinansowana jest ze środków budżetu miasta w ramach Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł" – goście mogą skosztować więc tutaj wyłącznie bezalkoholowych napojów. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia mieszkańcy Mrągowa i okolic mieli okazję usłyszeć na żywo takich artystów, jak Michał Rudaś oraz Maciej Grzywacz.

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie – wydarzenia kabaretowe

W Mrągowie od kilkunastu już lat organizowana jest także Mazurska Noc Kabaretowa, podczas której na scenie amfiteatru CKiT pojawiają się najlepsi polscy kabareciarze, komicy, improwizatorzy i artyści estradowi. Mazurska Noc Kabaretowa to jednak nie tylko wieczorne spektakle – w ramach wydarzenia organizowane są często również warsztaty komediowe, panele dyskusyjne z udziałem artystów oraz konkursy dla młodych talentów. Bilety na event dostępne są w sprzedaży online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Kiedy zostało otworzone Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie?
Początki placówki datuje się na 1963 rok.
Jakie wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie?
Placówka organizuje m.in. koncerty, warsztaty tematyczne czy spektakle kabaretowe. Bilety na mrągowskie eventy dostępne są często w sprzedaży online.
Gdzie znajduje się Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie?
Centrum Kultury i Turystyki znajduje się w samym sercu Mrągowa przy ulicy Warszawskiej 26 w otoczeniu jeziora Czos i pięknych zalesień.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też