Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Dance 2 Disco

Dance 2 Disco

Dance 2 DiscoSzczegółyOpisWydarzeniaDance 2 Disco - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Warszawa
dyscyplina:
Zespół muzyki elektronicznej oraz disco-polo (DJ-e i producenci muzyczni)
social media:

Opis

Dance 2 Disco to popularny polski zespół muzyki elektronicznej oraz disco-polo. Stworzony przez dwóch artystów z Warszawy, będących DJ-ami oraz producentami muzycznymi.

Kilka słów o nietuzinkowym projekcie

W momencie, gdy artyści tworzący projekt Dance 2 Disco wchodzili na polską scenę muzyczną, trudno było znaleźć na rynku podobne przedsięwzięcie. Dance 2 Disco to połączenie energicznej i skocznej muzyki elektronicznej oraz klimatów disco-polo. Dzięki temu każdy może odnaleźć coś dla siebie, sięgając po coraz to nowsze remixy, sety i składanki, które publikowane są w regularnych odstępach czasu. Warto wiedzieć, że muzycy z Warszawy zajmują się głównie:

  • remixami,
  • składankami,
  • nagraniami autorskimi,
  • aranżacjami,
  • masteringiem i miksem.

Współprace i muzyczna twórczość

Chyba nikogo nie zdziwi to, że z Dance 2 Disco współpracowało już wielu polskich różnych artystów. Wystarczy wymienić w tym gronie takie postacie i grupy, jak: Spike, DJ Sequence oraz D-Bomb.

Jeśli chodzi o muzyczną twórczość projektu Dance 2 Disco, wypada wspomnieć m.in. o tym, że artyści opublikowali już w mediach społecznościowych oraz na rozmaitych platformach internetowych wiele wpadających w ucho remixów, sięgając m.in. po kawałki Skolima, Discoboys, Power Play, Iness, Miłego Pana, Solaris czy też zespołu Jorrgus. Dance 2 Disco można kojarzyć głównie z takich kawałków, jak: „Czary mary” (Spike) oraz „Cała Polska śpiewa” (D-Bomb).

Wydarzenia

Dance 2 Disco - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Dance 2 Disco?

Miejscowości, w których Dance 2 Disco wystąpi w najbliższym czasie: Katowice.

W jakiej muzyce specjalizuje się zespół Dance 2 Disco?
Dance 2 Disco to jeden z bardziej popularnych polskich zespołów muzyki elektronicznej oraz disco-polo. Tworzy go dwóch muzyków z Warszawy – producenci muzyczni oraz DJ-e.
Czym od strony muzycznej zajmuje się zespół Dance 2 Disco?
Zespół Dance 2 Disco może się pochwalić m.in. przygotowaniem wielu energicznych remixów, ale też składanek i setów. Dodatkowo artyści zajmują się masteringiem, miksem, aranżacjami i tworzeniem nagrań autorskich.
Z jakimi kawałkami kojarzony jest zespół Dance 2 Disco?
Zespół Dance 2 Disco kojarzony jest przede wszystkim z takimi kawałkami, jak: „Cała Polska śpiewa” oraz „Czary mary”.
Z kim współpracował już zespół Dance 2 Disco oraz za jakie numery artyści zabierali się przy tworzeniu remixów?
Zespół Dance 2 Disco współpracował już m.in. z grupami D-Bomb oraz Spike. Na współpracę z warszawskimi artystami zdecydował się też DJ Sequence. Jeśli chodzi o to, po jakie kawałki muzycy najchętniej sięgają przy tworzeniu remixów, wypada wspomnieć głównie o numerach Skolima, Iness, Miłego Pana, Discoboys, Power Play, Solaris i grupy Jorrgus.

Fani lubią też

Zobacz też