Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Nothing But Thieves

Nothing But Thieves

Sprawdź wydarzenia
Nothing But ThievesOpisWydarzeniaNothing But Thieves - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Nothing But Thieves to zespół tworzący pełną pasji gitarową muzykę, którą łączy z pomysłowością indie rocka i równoważy popową wrażliwością.

Początki kariery Nothing But Thieves

Dwóch członków zespołu znało się już od szkoły podstawowej, gdzie wspólnie występowali w projektach muzycznych. Wkrótce, dołączył do niego trzeci członek - Dominic Craik, odpowiadający za gitarę oraz instrumenty klawiszowe. Pomimo, że sam w sobie zespół Nothing But Thevises został założony już w 2012 roku, początki jego faktycznej działalności na scenie muzycznej sięgają roku 2015. Wówczas, artyści wydali swój pierwszy album studyjny we współpracy z Sony Music Entertainment oraz RCA Victor. Już po kilku miesiącach od jego wydania, płyta cieszyła się ogromnym uznaniem, nie tylko wśród słuchaczy, ale również krytyków muzycznych. Świadczy o tym zajęcie siódmego miejsca na liście sporządzanej przez UK Albums Chart.

Rozwój kariery Nothing But Thieves

Kariera grupy muzycznej Nothing But Thevises rozwijała się w dynamicznym tempie, z tego też względu, już po upływie roku od nagrania swojej debiutanckiej płyty, artyści zdecydowali się na wyruszenie w pierwszą trasę koncertową. Jako ciekawostkę można dodać, iż nosiła ona taką samą nazwę, jak drugi utwór zespołu - "Ban All the Music". Dużym zainteresowaniem cieszyła się również druga trasa koncertowa, zatytułowana "Under My Skin Tour". W następnych latach zaczęły się ukazywać kolejne albumy, takie jak "What Did You Think When You Made Me This Way" czy "Moral Panic", zawierające utwory, zdobywające miliony wyświetleń, takie jak "Graveyard Whistling", "I'm Not Made by Design" czy "Take This Lonely Heart". Conor Mason podkreślał wielokrotnie w licznych wywiadach, że jego największa inspiracją były utwory Jeffa Buckleya.

Albumy Nothing But Thieves

W czasie swojej wieloletniej kariery, zespół muzyczny Nothing But Thieves wydał kilka albumów, do których możemy zaliczyć:

  • debiutancką niezatytułowaną płytę
  • "Broken Machine"
  • "What Did You Think When You Made Me This Way"
  • "Moral Panic"

Koncerty Nothing But Thieves

Słuchanie muzyki Nothing But Thieves to czysta przyjemność, jednak, jeśli zależy Ci na odczuciu wszystkich niesamowitych emocji oraz przeżyciu niezapomnianych wrażeń, zachęcamy do udania się na koncert. W swoim dorobku artystycznym, zespół ten posiada już wiele występów publicznych, z których każdy przyciągał liczne grono fanów. Na rok 2023, zapowiedzianych jest już kilka koncertów Nothing But Thevises, wśród których możemy wyróżnić na przykład te, organizowane w ramach Open'er Festival.

Nothing But Thieves - styl muzyczny

Styl muzyczny, w jakim tworzone są utwory przez zespół Nothing But Thieves, został określony jako rock alternatywny. Jest on ściśle powiązany z takimi rodzajami, jak hardcore punk, post punk oraz punk rock. Jeśli chodzi o rock alternatywny, główną rolę odgrywają w nim przede wszystkim gitarowe brzmienia, a także niekomercyjny styl utworów muzycznych. Nothing But Thieves zaczerpnął nieco inspiracji także z noise rock, dream pop czy shoegaze. Przez słuchaczy zostało docenione przede wszystkim łączenie rozmaitych instrumentów muzycznych, takich jak gitary, gitary basowe, instrumenty klawiszowe i perkusja.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Nothing But Thieves - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Nothing But Thieves?

Miejscowości, w których Nothing But Thieves wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Jak nazywają się artyści, z których składa się zespół muzyczny Nothing But Thieves?
W skład zespołu Nothing But Thieves wchodzą tacy muzycy, jak Conor Mason, Joe Langridge-Brown, Dominic Craik, Philip Blake oraz James Price.
Kiedy zespół Nothing But Thieves wydał swoją pierwszą płytę?
Pierwsza płyta zespołu Nothing But Thieves ukazała się 16 października 2015 roku i została wydana we współpracy z Sony Music Entertainment.
Jakie są najpopularniejsze piosenki autorstwa Nothing But Thieves?
Do najpopularniejszych utworów Nothing But Thieves możemy zaliczyć "I'm Not Made by Design", "You Know Me Too well", "Can You Afford To Be An Individual?" czy też "This Feels Like The End".
Z jakimi wydawnictwami związany jest zespół?
Grupa muzyczna Nothing But Thieves związana jest przede wszystkim z takimi wydawnictwami, jak Sony czy RCA.

Fani lubią też

Zobacz też