Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Sheryl Crow

Sheryl CrowOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zapraszamy na koncert online Sheryl Crow! Artysta w ramach akcji One World: Together At Home zaprezentowała utwór Everyday is a Winding Road. Stream poniżej.

 

 

Sheryl Crow to amerykańska wokalista, multiinstrumentalistka i autorka piosenek. Urodziła się w 1962 roku w Kennett w stanie Missouri. Ukończyła studia muzyczne na University of Missouri, po których pracowała jako nauczycielka muzyki. W weekendy śpiewała w amatorskim zespole.

Początek kariery Sheryl Crow 

Swoją karierę rozpoczęła jako wokalistka sesyjna między innymi Michaela Jacksona, z którym odbyła dwuletnią, światową trasę koncertową. Śpiewała także w radiowych reklamach McDonald’sa i Toyoty.

 

W sierpniu 1993 roku ukazała się debiutancka płyta Sheryl Crow „Tuesday Night Music Club”. Odniosła ona międzynarodowy sukces, pokrywając się złotem bądź platyną w 9 krajach, w tym 7-krotną w Stanach Zjednoczonych. Ponadto przyniósł Crow trzy statuetki Grammy – za piosenkę „All I Wanna Do” oraz za najlepszego nowego artystę.

 

Druga płyta wokalistki pod tytułem „Sheryl Crow” ukazała się w 1996 roku i pokryła się 3-krotną platyną w Stanach, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Crow wykonała piosenkę tytułową -„Tomorrow Never Dies” do filmu z serii Jamesa Bonda pod tym samym tytułem („Jutro nie umiera nigdy”) z 1997 roku.

 

Trzeci album - „The Globe Sessions” z 1998 roku zdobył dwie statuetki Grammy. Czwarty - „C'mon, C'mon”, wydany w kwietniu 2002 roku przyniósł Sheryl Crow kolejną Grammy, a także nagrodę American Music Awards. Album „Feels Like Home” z 2013 roku był pierwszym utrzymanym w stylu country.Ostatnia, 10. płyta artystki pod tytułem „Be Myself” pochodzi z 2017 roku.

Koncerty Sheryl Crow

Sheryl Crow jest nieustannie jedną z czołowych gwiazd. Koncerty Sheryl Crow cieszą się dużą popularnością na całym świecie, a artystka stale poszerza swoje grono fanów.

 

Źródło zdjęcia artystki: Universal Music Polska 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso