Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivalkswpiotr-rubik-trasadawid-podsiadlo
Home Artysta Marcin Hycnar

Marcin Hycnar

Marcin HycnarOpisWydarzeniaMarcin Hycnar - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Marcin Hycnar to urodzony w 1983 roku w Tarnowie polski aktor i reżyser. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Studiował zarówno na Wydziale Aktorskim jak i Wydziale Reżyserii. Jest również wykładowcą na Wydziale Reżyserii tej uczelni.

Rozwój kariery aktorskiej Marcina Hycnara

Marcin Hycnar od 2006 roku przez dziesięć lat był związany z Teatrem Narodowym w Warszawie. Od 2017 do 2020 roku był dyrektorem artystycznym Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Od 2020 roku pełni funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.

 

Marcina Hycnara można oglądać w wielu znanych produkcjach filmowych, jest również aktorem dubbingowym. Wystąpił w komedii Volta w reżyserii Juliusza Machulskiego czy filmie Piłsudski w reżyserii Michała Rosy. Zagrał również w serialach telewizyjnych takich jak między innymi Na dobre i na złe, Prawo Agaty czy Hotel 52.

 

Aktor swój głos użyczył do takich produkcji jak między innymi Batman, Hello Kitty, Shrek Trzeci czy Kung Fu Panda.

Marcin Hycnar spektakle 2023

Marcin Hycnar jest aktorem, którego można zobaczyć zarówno grającego na deskach sceny teatralnej jak i w filmie. Spektakle 2023 z udziałem aktora to między innymi komedia Imię w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. Na scenie oprócz aktora będzie można zobaczyć między innymi Małgorzatę Foremniak, Szymona Bobrowskiego czy Wojciecha Malajkata. Spektakl Imię to dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów. Można go zobaczyć w wielu polskich miastach. To humor w najlepszym wydaniu.

Wydarzenia

Marcin Hycnar - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Marcin Hycnar?

Miejscowości, w których Marcin Hycnar wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław, Warszawa, Kraków, Otrębusy, Lublin, Olsztyn, Bydgoszcz, Katowice, Pruszków, Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też