Seafret

Seafret

Seafret to brytyjski duet tworzony przez wokalistę Jacka Sedmana i gitarzystę Harry'ego Drapera. Zespół gra muzykę indie i jest jedną z największych nadziei angielskiego rynku muzycznego. Młodzi muzycy rozpoczęli współpracę w 2011 r. w swoim rodzinnym mieście Bridlington. W 2014 roku przenieśli się do Londynu. Na swoim koncie mają takie przeboje jak „Give me Something”, „To The Sea”, „Be There”, czy „Oceans”. W teledysku do ostatniej piosenki wystąpiła młoda brytyjska aktorka Maisie Williams, znana m.in. z serialu Gra o tron. Po dwóch EP-kach, w 2016 roku ukazał się długogrający debiut Seafret. Płyta „Tell Me It's Real” to efekt kilku lat pracy i nieustannego koncertowania.

Seafret koncerty 2018. Seafret bilety na koncerty znajdziesz na eBilet.pl!

Seafret - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Seafret wystąpi w: Krakowie, Poznaniu
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Seafret
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Seafret BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Poznań
14.10
piątek, 20:00
Klub Tama
sprawdzanie dostępności
od 85 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
15.10
sobota, 20:00
Klub Kwadrat
sprawdzanie dostępności
od 85 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/