Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Toby z Monachium

Toby z Monachium

Sprawdź wydarzenia
Toby z MonachiumSzczegółyOpisWydarzeniaToby z Monachium - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
44 lata
data urodzenia:
07.08.1979
miejsce urodzenia:
Niemcy
dyscyplina:
Wokalista disco polo
social media:

Opis

Toby z Monachium czyli Tobias Thalhammer to urodzony w 1979 roku w Schwandorf niemiecki polityk i muzyk wykonujący muzykę disco-polo.

Toby z Monachium i rozwój kariery

Toby z Monachium swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2009 roku stworzonym razem z zespołem Proskauer Echo utworem Tynsknota za Slunskiem, która wykonywana była w gwarze śląskiej.

 

Utwór ten przez długi czas znajdowała się na pierwszym miejscu listy przebojów TVS, uplasowała się również na 3 miejscu jako radiowy hit roku Szlaglisty Radia Silesia.

Płyty Tobiego z Monachium 

W 2017 roku na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Tobiego z Mnachium Zakochany w Śląsku. Na płycie zarejestrowano utwory wykonywane po polsku i niemiecku, oraz śpiewany w gwarze śląskiej przebój Tynskonta za Slunskiem.

 

W 2019 r. pojawiła się druga płyta artysty pt. Ukochany Śląsk, na której znalazły się piosenki wykonywane w języku polskim i niemieckim. Kompozytorem jego utworów jest Willy Werdenfel, a autorką tekstów Aleksandra Gawliczek. Oprócz autorskich utworów Toby z Monachium prezentuje covery popularnych piosenek disco polo, takich jak Jesteś szalona zespołu Boys czy Biały miś, a także polskojęzyczne wersje przebojów niemieckich.

Koncerty Tobiego z Monachium

Toby z Monachium określa siebie przede wszystkim jako muzyka festiwalowego i showmana. W ciągu swojej kariery zrealizował kilka tras koncertowych na terenie Polski i Niemiec. Toby z Monachium podczas obecnej trasy Czerwone Róże odwiedza wiele polskich miast takich jak między innymi Zdzieszowice, Olesno czy Grudziądz. Koncerty Tobiego z Monachium cieszą się dużą popularnością wśród fanów koncertów disco-polo.

Wydarzenia

Toby z Monachium - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Toby z Monachium?

Miejscowości, w których Toby z Monachium wystąpi w najbliższym czasie: Zdzieszowice.

Fani lubią też

Zobacz też