Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Peter Bence

Peter Bence

Peter Bence OpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Peter Bence to jeden z najbardziej rozpoznawalnych węgierskich artystów, który urodził się 5 września 1991 roku. Od najmłodszych lat stawiał na muzykę, dzięki czemu z czasem stał się wielkim kompozytorem, pianistą i producentem muzycznym. Największą popularność przyniosły mu jednak niesamowite aranżacje fortepianowe, które można sobie obejrzeć na ogólnodostępnych platformach społecznościowych. 

Peter Bence - krótka historia

Do tej pory Peter występował m.in. w Bremie, Pradze, Paryżu, Mediolanie, Sztokholmie, Aalborgu, Rotterdamie, Frankfurcie, Stuttgarcie, Monachium, Lipsku, Hannoverze, Berlinie czy też Warszawie. Jak widać odwiedził wiele wspaniałych miast, a o jego klasie mogli się dowiedzieć przedstawiciele młodego, jak i dojrzałego pokolenia. 

Peter Bence - dotychczasowy dorobek muzyczny

Warto przejść w tym momencie do krótkiego przestudiowania dotychczasowego dorobku muzycznego węgierskiego artysty. Do tej pory Peter wydał trzy albumy, a konkretniej:

  • "Green Music",
  • "Nightfall",
  • "The Awesome Piano".

Najbardziej znane aranżacje i kawałki w jego zbiorach to z kolei: "Africa", "The Loop Song", "Shallow", "Under Pressure", "The Fibonacci Song", "Bad", "Attention", "Astronomia", "Letting It Go" czy też "Bohemian Rhapsody". Zabierał się też za aranżacje utworów pochodzących od największych legend światowej muzyki, w tym m.in. Michaela Jacksona, Queen i Luisa Fonsiego. Jak widać Peter absolutnie nie boi się wyzwań i nie lubi siedzieć w miejscu, dlatego też wymyśla coraz to nowsze projekty, które przypadają do gustu słuchaczom w każdym wieku. Zdecydowanie najważniejsze jest to, że węgierski kompozytor i pianista czerpie z tego niewyobrażalną radość i wcale nie zamierza przestać. Przed nim jeszcze wiele lat wspaniałej kariery muzycznej.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodził się Peter Bence?
Peter Bence to kompozytor, pianista i producent muzyczny z Węgier, który urodził się 5 września 1991 roku.
Jakie albumy, utwory oraz aranżacje ma na swoim koncie Peter Bence?
Peter Bence to artysta z wieloletnim doświadczeniem muzycznym, który do tej pory wydał następujące krążki: "Green Music", "Nightfall" oraz "The Awesome Piano". Jeśli chodzi o jego najpopularniejsze utwory i aranżacje fortepianowe, warto wspomnieć o takich numerach, jak: "Africa", "The Loop Song", "Shallow", "Under Pressure", "The Fibonacci Song", "Bad", "Attention", "Astronomia", "Letting It Go" czy też "Bohemian Rhapsody". Peter zabierał się za aranżacje utworów pochodzących m.in. od Michaela Jacksona, Luisa Fonsiego i Queen.

Fani lubią też

Zobacz też