Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Artysta Passenger

Passenger

PassengerOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Passenger to brytyjski folk rockowy piosenkarz i autor tekstów urodzony w 1984 roku. Przed rozpoczęciem kariery solowej pełnił funkcję głównego wokalisty i kompozytora w zespole o tej samej nazwie.

W 2013 roku zdobył rozpoznawalność dzięki singlowi „Let Her Go”, który znalazł się na szczycie notowań w Holandii, Australii, Austrii, Danii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii oraz Włoszech

Passenger razem z zespołem

W wieku szesnastu lat artysta po raz pierwszy odbył się koncert Passengera na żywo. W 2003 roku młody muzyk razem z Andrew Phillipsem założył zespół Passenger w Brighton and Hove. Zespół składający się z pięciu osób stworzył w 2007 roku solowy album, zatytułowany Wicked Man’s Rest na Chalkmark. Jednak ich wspólna muzyczna przygoda nie trwała długo, ponieważ zespół Passenger rozpadł się w 2009 roku.

Paseenger i kariera solowa

W 2014 roku Passenger podał szczegóły, które dotyczyły jego piątej studyjnej płyty Whispers. Potwierdził też datę premiery krążka w Wielkiej Brytanii, przypadała ona na 9 czerwca 2014 roku. Kolejnym utworem promującym płytę był „Hearts On Fire”, który pojawił się 14 kwietnia 2014 roku dzięki wytwórni Black Crow Records. Do singla nakręcono także teledysk, a jego reżyserem był Jarrad Seng. Album Whispers zadebiutował na 2. miejscu na australijskiej liście przebojów.

Passenger koncert 

Koncerty Passengera to wydarzenia, które cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród wielbicieli jego muzyki. Passenger w Polsce wystąpił we wrześniu 2021 roku w Klubie Studio w Krakowie. Był to jeden z wielu koncertów w Krakowie, którego nie można przegapić!

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też