Emeli Sandé

Emeli Sandé

Zapraszamy na koncert online Emeli Sandé. Artystka przyłączyła się do akcji #TogetherAtHome i zaprezentowała fanom swoje największe przeboje. Stream poniżej.

 

 

Emeli Sandé to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów, która urodziła się w 1987 roku.  Co ciekawe, Sande studiowała medycynę, którą skończyła z tytułem neurologa. Jednak ku uciesze fanów, zdecydowała się na życie wokalistki.

Początki kariery Emeli Sande 

Zaczynała m.in. jako support na koncercie Alicii Keys w Wielkiej Brytanii. W 2011 roku wydała swój pierwszy singiel "Heaven", który wszedł na drugie miejsce krajowej listy przebojów. Jej kariera od tamtej pory nabrała tempa, czego dowodem są liczne nagrody. Sande jest m.in. zdobywczynią statuetki European Border Breakers Award w 2013 roku.

 

Jest doceniana przez fanów, krytyków muzyki, jak i innych muzyków. Sam Jay-Z wyznał, że chętnie usłyszałby duet Sande i Beyonce. 

 

 

Emeli Sandé - Często zadawane pytania

  • Emeli Sandé, a właściwie Adele Emeli Gouraguine, urodzona 10 marca 1987 roku w Sunderland, jest brytyjską piosenkarką i autorką tekstów.
  • Emeli Sandé tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak: R&B oraz soul.
  • Pierwszym albumem Emeli Sandé jest "Our Version of Events", którego premiera miała miejsce 10 lutego 2012 roku. Album zadebiutował na szczycie brytyjskiej listy najczęściej kupowanych płyt oraz na drugim miejscu w notowaniu w Irlandii.
  • Emeli Sandé pisała teksty dla wielu znanych wykonawców, między innymi dla Chipmunk, Susan Boyle, Alesha Dixon czy Chery Cole.
  • Pierwszą z nagród, którą otrzymała Emeli Sandé była nagroda Urban Music Awards za najlepszego nowego artystę oraz najlepszy występ R&B. Na swoim koncie ma kilka nagród, lecz najważniejszą z nich jest European Border Breakers Award, którą artystka otrzymała w 2013 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Emeli Sandé
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/