Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Oneka von Schrader

Oneka von Schrader

Oneka von SchraderSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Austria
dyscyplina:
Performerka, aktorka teatralna i choreografka

Opis

Oneka von Schrader to urodzona w 1987 roku w Austrii performerka, choreografka oraz aktorka teatralna. Swój talent rozwija w wielu różnych miejscach – m.in. w Amsterdamie, Brukseli oraz Wiedniu.

Artystyczna przygoda

Warto mieć na uwadze to, że Oneka von Schrader ze sceną jest związana od najmłodszych lat. Najpierw brała udział w niewielkich projektach, natomiast później regularnie angażowano ją w coraz to większe przedsięwzięcia – również te międzynarodowe. W Polsce Oneka kojarzona jest głównie ze spektaklem „She was a friend of someone else” oraz Nowym Teatrem w Warszawie.

Na jakie aspekty w swojej pracy Oneka von Schrader zwraca największą uwagę? Oczywiście na umiejętne połączenie przekazywania emocji, dynamiki, ekspresji, ruchu oraz muzyki.

Współpraca

Mając już podstawową wiedzę na temat artystycznych poczynań austriackiej choreografki oraz performerki, warto byłoby się przyjrzeć jej dotychczasowym współpracom z innymi artystami – prawda? Z Oneką współpracowali już m.in.:

  • Gosia Wdowik,
  • Jaśmina Polak,
  • Maria Rössler.
Kategorie:aktorki teatralneperformerkichoreografki

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodziła się Oneka von Schrader?
Oneka von Schrader to bardzo dobrze znana polskiej publiczności choreografka, aktorka teatralna i performerka, która urodziła się w 1987 roku na terenie Austrii. Ceni sobie profesjonalizm i wszechstronny rozwój artystyczny, dlatego doskonaliła swoje umiejętności m.in. w Amsterdamie, Wiedniu i Brukseli. Dużą uwagę zwraca na dynamikę, muzykę, ekspresję, ruch i umiejętność przekazywania emocji.
Z kim współpracowała już Oneka von Schrader?
Oneka von Schrader współpracowała już przede wszystkim z takimi artystkami, jak: Gosia Wdowik, Jaśmina Polak i Maria Rössler. Jest też powiązana z Nowym Teatrem w Warszawie.
Z jakim spektaklem kojarzona jest Oneka von Schrader?
Oneka von Schrader jest kojarzona ze spektaklem „She was a friend of someone else”.

Fani lubią też

Zobacz też