Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Artysta Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg OpisWydarzeniaMichał Piróg - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Michał Piróg to urodzony 1979 roku Kielcach polski tancerz, choreograf, prezenter telewizyjny, aktor i działacz społeczny.

Michał Piróg i początek kariery scenicznej 

W 1998 roku Michał Piróg pierwszy raz wystąpił na dużej scenie scenie. Wcielił się w rolę narkomana w spektaklu baletowym Być albo brać, który wyreżyserowany został przez Piotra Galińskiego. 

 

Doświadczenie zdobywał w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, m.in. w musicalu Chicago w Teatrze Komedia w Warszawie oraz musicalu Andrew Lloyda Webbera Koty prezentowanego na deskach warszawskiego Teatru Muzycznego Roma. W 2007 roku podczas realizacji przedstawienia Neila LaBute'a Gruba świnia w Teatrze Powszechnym w Warszawie Michał Piróg  zajmował się  ruchem scenicznym.

 

Michał Piróg pracował też jako jeden z choreografów i tancerz w programie  realizowanym przez TVN Droga do gwiazd . W 2006  roku uczył układów choreograficznych w programie MTV Polska W rytmie MTV. Był  również jurorem dziewięciu edycji programu TVN You Can Dance – Po prostu tańcz, dzięki któremu zdobył dużą popularność.

 

Od 2017 roku jest związany z warszawskim Teatrem Fabryka Marzeń. Zagrał między innymi postać policjanta Michała Tomasiaka, asystenta inspektora policji, w którego rolę wcielił się Krzysztof Ibisz w komedii Szalone Nożyczki.

 

Źródło zdjęcia: Flickr, fot. Oliwia Radek 

Wydarzenia

Michał Piróg - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Michał Piróg ?

Miejscowości, w których Michał Piróg wystąpi w najbliższym czasie: Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też