Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin EgurrolaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
55 lat
data urodzenia:
08.09.1968
miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Tancerz i choreograf
social media:

Opis

Agustin Egurrola - Choreograf, tancerz, pedagog, osobowość telewizyjna, juror programów "Mam Talent" i ”You Can Dance-Po Prostu Tańcz". Twórca choreografii i oprawy tanecznej do ogromnej ilości przedsięwzięć artystycznych, filmowych i telewizyjnych, spektakli teatralnych, imprez rozrywkowych. Znany także z realizacji wyjątkowych międzynarodowych widowisk - od Ceremonii Otwarcia MŚ w piłce siatkowej po oprawę Ceremonii Otwarcia Finału Ligii Europy UEFA.

Tym razem Agustin przygotował projekt wyjątkowy - oparty na własnym pomyśle i scenariuszu, wymykający się wszelkim schematom - spektakl BOXALITY, który bilety kupisz tutaj!

Kategorie:choreografowietancerze

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Agustin Egurrola?
Agustin Egurrola, urodzony 8 września 1968 roku w Warszawie, jest polskim tancerzem i choreografem pochodzenia polsko-kubańskiego. Jest również założycielem sieci szkół tańca "Egurrola Dance Studio", międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego i nowoczesnego
Jak rozpoczęła się kariera taneczna Agustina Egurrola?
Agustin zaczął tańczyć w wieku 19 lat. Uczył się tańca u takich choreografów jak Iwona Pavlović, Graham Oswick, Hans Galke czy Juka Hapolainen. W 1993 założył formację taneczną "Volt", która po 3 latach przeszła z poziomu amatorskiego na zawodowy.
Z jakimi artystami współpracował Agustin Egurrola?
Agustin współpracował nad oprawą taneczną występów artystów takich jak: Garou, Ireną Santor, Kayah, Andrzejem Piasecznym, Budka Suflera, Marylą Rodowicz czy Krzysztofem Krawczykiem.
Czy Agustin Egurrola występuje w telewizji?
Od 2013 roku, wraz z Agnieszką Chylińską oraz Małgorzatą Foremniak jest jurorem w programie "Mam talent!" emitowanego w telewizji TVN.
Jakie nagrody za swoją działalność otrzymał Agustin Egurrola?
22 lutego 2016 roku został laureatem Telekamery "Tele Tygodnia" 2016 roku, zwyciężając w kategorii "Juror" 23 kwietnia 2016 roku otrzymał międzynarodowy tytuł Kawalera Order uśmiechu. W 2017 roku otrzymał drugą nagrodę-Telekamerę "Tele Tygodnia" 2017 w kategorii "Juror".

Fani lubią też

Zobacz też