Kacperczyk

Kacperczyk

Kacperczyk to zespół, który tworzą bracia Maciej i Paweł. Maciej to autor tekstów i wokalista, gra też na gitarze. Paweł odpowiada za produkcje muzyki, jest też perkusistą. Są pierwszą alternatywną grupą, która znalazła się w kręgach SBM Label dotychczas kojarzonej tylko z rapem. Bracia współpracowali też z artystami takimi jak KAMP! i duetem Jan rapowanie&NOCNY, którzy zaprosili ich na swoją płytę "Plansze". Występowali też na licznych festiwalach takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Opener Festival.

Kacperczyk kariera

Na pierwszy singiel zespołu Kacperczyk, nie trzeba było zbyt długo czekać. Zakontraktowani niedawno artyści z SBM Label, zaprezentowali swój teledysk do utworu o tytule "IGGY". Można go zobaczyć na kanale. Kacperczyk są pierwszymi wykonawcami alternatywnymi w składzie SBM Label, czyli wytwórni kojarzonej jak dotąd tylko z rapem. Zespół ten tworzony jest przez braci - Maćka oraz Pawła, którzy związani są ogólnie z muzyką od najmłodszych lat. Maciek, czyli starszy z rodzeństwa, jest wokalistą i najważniejszym autorem tekstów. Gra także na gitarze. Paweł zaś odpowiedzialny jest za grę na perkusji i produkowanie muzyki. 

Kim są bracia Kacperczyk? 

Kacperczyk są braćmi, którzy zasłynęli w naszej muzycznej branży. W składzie ich zespołu, znajduje się Paweł oraz Maciek. Muzyka w życiu obu braci, odgrywa niezwykle istotną rolę. Niestety, w sieci nie znajdziemy informacji odnośnie do ich dokładnego wieku, chociaż taka informacja zdecydowanie budzi zainteresowanie różnych słuchaczy. 

Bracia Kacperczyk realizują założone wcześniej cele 

Nie można zdecydowanie zaprzeczyć, iż bracia Kacperczyk są jednym z ciekawszych na obecnym rynku muzycznym duetów w ostatnich latach. Już wówczas, kiedy w roku 2020 na rynku doszło do debiutu Sztuki Piękne, uzyskał on sporą ilość zwolenników. Ponadto, udało mu się przekonać do siebie także elektorat z wytwórni SBM Label, która promuje na co dzień artystów, którzy powiązani są z rapowymi kręgami. Po bardzo dobrym starcie, przyszła chwila na następne potwierdzenie talentu tego duetu. 

 

W sierpniu 2021 roku słuchaczom dane było poznać Artystę z ASP, czyli pierwszy z singli promujących zupełnie nowe wydawnictwo braci Kacperczyk. Utwór ten ma obecnie ponad 2 miliony wyświetleń, zaś następny - Niebieskie ptaki - ponad 700 tysięcy. Tytułowy Kryzys Wieku Wczesnego, wykręcił już ponad 600 tysięcy na YouTube. Trzeci z kawałków tego duetu dopełnia logicznie pod względem treści dwa wcześniejsze. I dużo potrafi powiedzieć odnośnie łączącej braci więzi. 

Kryzys Wieku Wczesnego

Chociaż "Kryzys Wieku Wczesnego"  jest drugą z długogrających płyt od braci Kacperczyk. Chłopaki postarali się do niej podejść niczym do krążka debiutanckiego i po raz pierwszy umożliwili swoim fanom zajrzenie za kurtynę i odkrywać towarzyszące im obawy i nadzieje. Ukończenie studiów, wyprowadzenie się z domu rodzinnego, wychodzenie naprzeciw przyszłości - wszelkie wymienione kwestie przyczyniły się do tego, iż bracia Kacperczyk na swojej skórze poczuli kryzys z tytułu. Niestety piętno odcisnął na nich także lockdown związany z pandemią, który spotęgował ponadto uczucie tęsknoty za tym, co było kiedyś i strachu przed tym, co ma nadejść. Nierzadko kryzys stanowi chwilę przełomową i nie było inaczej w tej sytuacji. 

 

"Kryzys Wieku Wczesnego" jest krążkiem o odnalezieniu spokoju i szczęścia po trudnym czasie, który przewrócił do góry nogami, poukładany jak dotąd świat. Ukazuje także, iż życie jest OK, zaś upadki w wyniku rozczarowań, brania używek czy nawet braku planu dnia, stanowią naturalnych poprzedników i następców tych najlepszych w życiu chwil. 

Po paru niezbyt udanych podejściach, bracia Kacperczyk napisali ten krążek zaledwie w rok. Przez pewną chwilę, już sami nie mieli pojęcia, kim właściwie są, bo przecież nie jest tak łatwo alternatywnym muzykom odnaleźć się w wytwórni rapowej. Z czasem udało się im znaleźć w tym wszystkim dla siebie miejsce i nagrać szczery krążek. Przebywanie z artystami należącymi do SBM sprawiło zdecydowanie, iż na tym krążku bracia postawili szczególny nacisk na teksty utworów. 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Kacperczyk: Szczyl, Erika de Casier, Róża, OvE, Wolska, Natalie Bergman, Michał Anioł, DJ Seinfeld, Julia Wieniawa, Czechoslovakia, Franek Warzywa, Papa Dance, Prospa, shygirl, Iggy Pop, Pierre Bourne, Bikini Kill, Bedoes , The Armed, Atlvnta, Patryk Pietrzak, Midsommar, Ela Minus, ROMY, Dry Cleaning, WaluśKraksaKryzys, Alyona Alyona, Crows, Mura Masa, Oysterboy, Molchat Doma, Rubens, Ikarus Feel, Arooj Aftab, Mdou Moctar, Rina Sawayama, Myd, DIIV, Faustyna Maciejczuk, Kamil Hussein, Q (Steven Marsden), Squid, Yves Tumor & Its Band, Kuba Dąbrowski, Lex Amor, Jakub Skorupa, Jaubi, Yard Act, Altin Gün, Duchy, Ralph Kamiński, Metronomy, Kwiaty, Marie, $NOT, Central Cee, Martin Lange,

 

Kacperczyk - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Kacperczyk wystąpi w: Łodzi
  • Bracia Kacperczyk są pierwszymi z wykonawców alternatywnych należących do szeregów SBM Label, czyli wytwórni kojarzonej przede wszystkim z rapem. Zespół to Maciek oraz Paweł, którzy powiązani są z światem muzycznym od czasów dzieciństwa. Maciek, czyli starszy z braci, jest głównym twórcą tekstów oraz wokalistą. Gra także na gitarze.
  • Zespół Kacperczyk tworzony jest przez braci Pawła oraz Maćka z Lublina, którym niedawno udało się opublikować utwór debiutancki pod tytułem Iggy.
  • Utwór nosi tytuł "Iggy"
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kacperczyk
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Kacperczyk BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Łódź
sprawdzanie dostępności
od 149 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/