Joss Stone

Joss Stone

Joss Stone to angielska wokalistka soulowa, autorka piosenek i aktorka. Urodziła się w 1987 roku w Dover.

Zadebiutowała w 2003 roku albumem „The Soul Sessions”. Płyta odniosła spektakularny międzynarodowy sukces, pokrywając się złotem bądź platyną w 16 krajach.

Drugi album artystki - „Mind Body & Soul” ukazał się rok później i ponownie jak debiut cieszył się dużą popularnością na całym świecie.

Trzecia płyta - „Introducing Joss Stone” została wydana w marcu 2007 roku. Pokryła się złotem w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Austrii. Znalazły się tam piosenki takie jak „Tell Me What We're Gonna Do Now” czy „Baby Baby Baby”. Joss Stone w Polsce wystąpiła 11 września 2016 roku w ramach Ethno Jazz Festival we Wrocławiu. Koncert promował ostatnią do tej pory płytę wokalistki pod tytułem „Water For Your Soul” z lipca 2015 roku. Album zawiera elementy reggae i hip-hopu.

Joss Stone ma na koncie ciekawe role filmowe i serialowe, w tym „Eragon” z 2006 roku oraz „Tomorrow” z 2018 roku. Pojawiła się także w kilku odcinkach „Dynastii Tudorów”.


Joss Stone - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Joss Stone wystąpi w: Warszawie, Wrocławiu
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Joss Stone
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Joss Stone BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
27.02.2023
poniedziałek, 20:00
Teatr Wielki Opera Narodowa
sprawdzanie dostępności
od 199 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
01.03.2023
środa, 20:00
Narodowe Forum Muzyki
wejście od 19:00
sprawdzanie dostępności
od 199 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/