Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Jacek Silski

Jacek Silski

Jacek Silski OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Jacek Silski to artysta muzyczny, który pochodzi z Bytomia, a swoją przygodę z muzyką zaczął od najmłodszych lat. Muzyk nie ma wykształcenia muzycznego, ale z jego talentem jest to zupełnie zbędne.

Jacek Silski - informacje o artyście 

Jednak cały czas kształci się i sam pisze teksty piosenek, lecz woli korzystać z tych napisanych przez inne osoby. Często jest nazywany królem polskich szlagierów lub polskim Julio Iglesiasem. Gatunek muzyczny, jaki tworzy to pop, dlatego z pewnością cieszy się tak dużą grupą odbiorców. Do tej pory wydał 9 płyt, a w tym 5 to jego autorskie dzieła. Jego albumy to: "Sercem do serc", "Romantica", "Moja miłość", "Ave Maria en el morro".

Jego najbardziej rozpoznawalnym utworem jest "List z morza" - teledysk do piosenki był nakręcony w pięknej Chorwacji. Silski występował na wielu znanych imprezach takich, jak: Bal Miesięcznika "Sukces" w hotelu Victoria. Jego teledyski w internecie biją rekordy popularności. Warto wspomnieć, że artysta występował dla wielu znanych osób. Jego widzami i słuchaczami byli między innymi Steven Seagal, Boris Becker, czy prezydent Rzeczypospolitej Polski, ambasady wielu krajów, czy premierów. Jacek Silski grał koncerty u boku znanych osób takich, jak Julio Iglesias, Gina T., Frank Galan, Kate Ryan, Francesco Napoli, In-grid, Mon Amour, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, zespołu "ABBA", grupy muzycznej "Boney M", zespołu "Kombi", czy "Varius Manx" i wielu innych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też