Jeremy Loops

Jeremy Loops

Jeremy Loops inaczej Jeremy Thomas Hewitt to piosenkarz, autor tekstów i producent pochodzący z Kapsztadu. W 2014 roku wydał swój debiutancki album „Tranding Change”, który umocnił jego pozycję zarówno w USA jak i Europie.

 

Po skończeniu studiów podjął pracę na jachcie. W tym czasie spędził wiele godzin samotnie w kabinie z gitarą komponując. Owocem pracy podzielił się po powrocie. Jego utwór „Down South” stał się numerem jeden na iTunes.

 

Koncerty Jeremiego Loopsa charakteryzuje energia. Gra muzykę folk, którą łączy z całym spektrum innych gatunków muzycznych takich jak hip-hop, elektronika, czy tradycyjna muzyka afrykańska. Jego teksty są bardzo optymistyczne. Artysta występuje z coraz większym zespołem, w skład którego wchodzą raper Motheo Moleko i saxofonista Jamie Faull.

 

Jeremy Loops - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Jeremy Loops wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jeremy Loops
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Jeremy Loops BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
17.09
sobota, 18:00
Klub Proxima
sprawdzanie dostępności
od 90 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/