Gorillaz

Gorillaz

Gorillaz to brytyjski zespół powstały w 1998 roku. Grupę założona została przez znanego z zespołu Blur Damona Albarna i rysownika Jamie'go Hewletta.

Kariera zespołu Gorillaz 

Znakiem rozpoznawczym Gorillaz jest ich wizerunek - występują jako wirtualne, komiksowe postaci. Dodatkowo, poza życiem koncertowym, również prezentują się w wirtualnym świecie. Poza założycielami skład kolektywu uzupełniają: 2-D – wokal, klawisze; Noodle – gitary; Russel Hobbs – perkusja; Murdoc Niccals - bas.

 

Muzyka Gorillaz to alternatywny rock, w którym odnajdziemy elementy indie, alternatywy, rapu czy innych gatunków. Zespół ma na koncie dziesięć wydawnictw w tym: jedną EP-kę, cztery albumy kompilacyjne z przeróbkami i jedną składanką singli oraz pięć albumów studyjnych - ostatni Humanz (2017). Największe przeboje Gorillaz to: Amarillo, Clint Eastwood, Feel Good Inc., Dare, 68 State, Saturn Barz, Melanholy hill i wiele innych.

Koncerty Gorillaz

Gorillaz to jeden z najbardziej popularnych zespołów na świecie. koncerty Gorillaz przyciągają fanów z całego świata. Podczas ich występów można usłyszeć najlepszą muzykę wykonywaną na żywo.

 

 

 

 

Gorillaz - Często zadawane pytania

  • Zespół Gorillaz jest angielskim zespołem muzycznym, który swoje początki ma w 1998 roku. Zespół cechuje nietypowy, wirtualny image.
  • Gorillaz tworzą muzykę z pogranicza gatunków takich jak rock alternatywny, indie rock oraz rap alternatywny.
  • Obecnymi członkami zespołu Gorillaz są Damon Albarn oraz Jamie Hewlett.
  • Zespół Gorillaz swój debiutancki album wydali 26 marca 2001 roku. Album promowany był przez piosenkę "Clin Eastwood". Płyta zdobyła nominację do Mercury Prize, ale wycofano ją na życzenie zespołu.
  • Gorillaz po raz pierwszy w Polsce wystąpili 14 czerwca 2017 roku w Warszawie, następnie 18 czerwca w Katowicach w ramach trasy koncertowej promującej album Humanz. Zespół wystąpił również podczas Open'er Festival w 2018 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gorillaz
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/