Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Franciszek "Franio" Rusiecki

Franciszek "Franio" Rusiecki

Franciszek "Franio" RusieckiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Franciszek Rusiecki, czyli popularny "Franio", to na chwilę obecną jeden z najbardziej rozpoznawalnych streamerów na platformie Twitch. Choć jego popularność urosła dopiero niedawno, to już teraz jest ona na tyle duża, że "Franio" otrzymuje wiele propozycji walk w MMA. 

Kim jest "Franio"?

Choć popularność "Frania" rośnie w szybkim tempie, to jego fani wiedzą o nim relatywnie niewiele. Twórca ten na swoim kanale prezentuje rozrywkowy content, a jego streamy docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców. Franciszek jest doceniany za swoje poczucie humoru, jednak większość osób kojarzy go przede wszystkim za sprawą relacji z Lizą. Ukraińsko-nigeryjska modelka pełniła bardzo ważną rolę na kanale "Frania" i w dużej mierze przyczyniła się do rozwoju jego popularności. Franciszek Rusiecki przez wielu internautów był łączony z ciemnoskórą artystką, jednak podejrzenia dotyczące ich romansu okazały się nietrafione. Niemniej jednak, losy "Frania" oraz Lizy elektryzowały dużą część społeczeństwa i były jednym z najgorętszych tematów w świecie polskiego Internetu. Współpraca Franciszka z Lizą nie potrwała jednak zbyt długo. Twórcy zakończyli już swoją kolaborację, jednak po dziś dzień można usłyszeć zarzuty, którymi obwiniają się nawzajem. Ich sprzeczki, ale także chwile, gdy nagrywali w duecie, są bardzo chętnie odtwarzane przez internautów i przyczyniły się mocno do rozwoju obydwu postaci w świecie Internetu. 

Na czym polega content "Frania" na Twitchu?

Content "Frania" jest bardzo mocno zróżnicowany. Na Twitchu pokazuje on bowiem swoje codzienne życie, w efekcie czego każdy jego stream jest zgoła odmienny. Twórca ten bardzo często gra w gry, jednak nierzadko zajmuje się również dawaniem recenzji nowym piosenkom czy rozmowami z widzami. Podczas transmisji na żywo fani "Frania" mogą mu wysyłać donate'y, czyli finansowe wsparcie na rozwój kanału. Największa popularność Franciszka przypadła na okres współpracy z Lizą - wówczas oglądało go nawet kilkadziesiąt tysięcy osób podczas jednej transmisji. Zakończenie współpracy z ukraińsko-nigeryjską influencerką nie zabrało jednak jego popularności. Zarówno on, jak i Liza rozwijają bowiem swoje kariery. Franciszek skupia się przede wszystkim na przygotowaniach do walki MMA, natomiast Liza rozwija się pod kątem muzycznym i kontynuuje kreowanie swojego kontrowersyjnego wizerunku. 

Franciszek Rusiecki a kariera MMA

Dynamicznie rosnąca popularność Franciszka Rusieckiego i jego rozwój na Twitchu zostały docenione przez włodarzy FAME MMA, którzy w lipcu 2022 roku ogłosili go nowym zawodnikiem. Pomimo że "Franio" wcześniej nie miał do czynienia ze sportami walki, to chętnie przyjął intratną propozycję i stał się jednym z najgorętszych zawodników, którzy wzięli udział na gali FAME MMA 15. Choć większość osób uważała, że Franciszek przegra swoją pierwszą walkę, to w rzeczywistości zaprezentował się z bardzo dobrej strony i odniósł zasłużone zwycięstwo. Jego debiutanckie starcie miało miejsce z Jakubem Frączkiem, czyli popularnym "Paramaxilem". Choć Franciszek nie uchodził za faworyta, to jego pierwszy raz w ringu okazał się bardzo owocny. Pomimo intensywnego początku Frączka "Franio" bardzo szybko rozprawił się ze swoim przeciwnikiem, nokautując go w niezwykle efektowny sposób. Udany debiut na FAME MMA sprawił, że "Franio" otrzymał kolejne propozycje walk. Ostatecznie przyjął on wyzwanie od "Xayoo" i to właśnie z nim zmierzył się na wrześniowej gali FAME MMA 19. Walka zakończyła się przegraną Rusieckiego.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma "Franio"?
"Franio" urodził się w 2000 roku - ma 23 lata.
W jakim mieście urodził się "Franio"?
Franciszek przyszedł na świat w Łomiankach.
Gdzie nagrywa "Franio"?
Twórca ten swoje materiały tworzy w Warszawie.
Czy Franciszek ma dziewczynę?
Z wypowiedzi "Frania" trudno jednoznacznie wywnioskować, czy ma dziewczynę, ale wiele wskazuje na to, że nadal jest singlem.

Fani lubią też

Zobacz też