Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk

Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk

Klaudia "Sheeya" KołodziejczykOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Klaudia Kołodziejczyk (pseudonim "Sheeya") to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek freak fight, która walczy dla organizacji Fame MMA. Klaudia słynie ze swojej doskonałej sylwetki, wspaniałych warunków fizycznych, siły, odwagi, determinacji, ambicji oraz mocnego charakteru. Zawsze stara się osiągnąć zamierzony cel i daje z siebie absolutne sto procent. Dzięki temu publiczność lubi obserwować jej pojedynki oraz oglądać konferencje z jej udziałem. Klaudia to niezwykle barwna postać, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić współczesny świat freak fightów. Nie ma może zbyt dużego doświadczenia, ale za to jest uważana za jedną z najmocniejszych zawodniczek w całej stawce.

Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - dotychczasowy dorobek sportowy (Fame MMA)

Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk jak na razie stoczyła zaledwie jedną walkę dla federacji freak fight Fame MMA, ale już po niej można wywnioskować, że Klaudia dobrze zna się na swojej "robocie" i wie o co chodzi w sportach walki. Zawodniczka stawia na mocne i przemyślane przygotowania, profesjonalnie podchodzi do treningów, a do tego lubi się rozwijać i udoskonalać swoje umiejętności na przeróżnych płaszczyznach. To właśnie wyróżnia je na tle konkurentek. Pierwsza walka Klaudii miała miejsce podczas gali "Fame MMA 17", kiedy to Klaudia walczyła z Wiktorią "Wiki" Jaroniewską. "Sheeya" nie pozostawiła rywalce żadnych złudzeń i wygrała przez TKO w 1. rundzie. Podczas "Fame MMA 19" zmierzyła się z Dominiką Rybak i wygrała walkę.

Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - influencerka

Klaudia jest znana nie tylko z tego, że regularnie uczestniczy w pojedynkach typu freak fight, ale jest też bardzo popularną influencerką. Prowadzi swój kanał na platformie społecznościowej YouTube, a co istotniejsze cieszy się on sporym zainteresowaniem ze strony młodych, jak i nieco starszych fanów. Klaudia przedstawia tam swoje przygotowania do ważnych zawodów sportowych, pokazuje czym się żywi na co dzień oraz jak obstawia pojedynki, w których mierzą się inni zawodnicy oraz jej potencjalne rywalki. "Sheeya" ma coraz szerszą widownię i trudno się temu dziwić, ponieważ poprzez występy na galach Fame MMA jej rozpoznawalność cały czas rośnie. 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Czy Klaudia Kołodziejczyk bierze udział jedynie w walkach typu freak-fight?
Klaudia Kołodziejczyk jest popularna głównie za sprawą występów w walkach freak fight dla federacji FAME MMA, ale poza tym prowadzi również swój kanał na platformie YouTube, dzięki czemu jest znaną influencerką.
Jaki jest najbardziej charakterystyczny pseudonim Klaudii Kołodziejczyk?
Najbardziej znany i charakterystyczny pseudonim Klaudii Kołodziejczyk to "Sheeya".
W jakich miastach Klaudia toczyła swoje dotychczasowe walki?
Klaudia walczyła na terenie Krakowa i co ciekawsze jej kolejna walka również odbędzie się na terenie Krakowa.
Z czego słynie Klaudia Kołodziejczyk?
Klaudia Kołodziejczyk słynie przede wszystkim ze swojej siły, determinacji, odwagi, profesjonalizmu oraz doskonałych warunków fizycznych. W treningi angażuje się na sto procent możliwości, a jednocześnie stara się ubarwiać konferencje ze swoim udziałem. Na platformie YouTube przedstawia swoje przygotowania do walk i zawodów sportowych, ale też codzienne życie (np. odżywianie).

Fani lubią też

Zobacz też