Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Norbert Daszkiewicz

Norbert Daszkiewicz

Norbert DaszkiewiczOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Norbert Daszkiewicz to niezwykle popularny trener MMA, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Pod jego skrzydłami rozwijało się wielu świetnych sportowców - zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych. 

Początki kariery Norberta Daszkiewicza

Norbert Daszkiewicz od dziecka wykazywał spore zainteresowanie sportami walkami. Już jako mały chłopiec uczęszczał na zajęcia MMA, które nie tylko ukształtowały jego charakter, ale również przyczyniły się do rozwoju jako sportowiec. W swojej karierze Daszkiewicz stoczył sporo owocnych potyczek, aczkolwiek na największą popularność zapracował sobie jako trener. Reprezentuje on Warszawskie Centrum Atletyki, a pod jego skrzydłami pierwsze szlify zbierało wielu znanych influencerów, którzy zainteresowali się freak fightem. Daszkiewicz na co dzień występuje w organizacji Armia Fight i to właśnie z nią związana jest główna część jego kariery. Lekcje można od niego pobierać w 5D Gym Fight Club, gdzie Daszkiewicz szkoli zarówno zupełnych amatorów, jak i osoby, które mają już pewne doświadczenie w sportach walki. Daszkiewicz jest mocno doceniany nie tylko za swoje umiejętności sportowe, ale również za świetne poczucie humoru i niesamowitą charyzmę. Jest on dla wielu wzorem do naśladowania, a jego piękna kariera stanowi potwierdzenie, że możliwe jest osiąganie nawet najtrudniejszych celów. 

Z jakich walk znany jest Norbert Daszkiewicz?

W swojej dotychczasowej karierze Norbert stoczył pięć różnych pojedynków w walkach mieszanych. Choć nie zawsze podchodził do nich w roli faworyta, to na chwilę obecną na swoim koncie nie ma ani jednej porażki. Wszystkie pięć potyczek zakończyło się jego ewidentną wygraną, co potwierdza, że poziom trenera jest naprawdę bardzo wysoki. Walcząc ze swoimi rywalami, Daszkiewicz zawsze reprezentuje organizację Armia Fight Night. Swój debut zanotował w kwietniu 2019 roku, kiedy to zmierzył się z bardziej doświadczonym Kamilem Goralem. Pomimo że Daszkiewicz nie uchodził za faworyta, to poddał swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Jego kolejne starcia kończyły się w bardzo podobny sposób. W pojedynkach ze swoimi rodakami Daszkiewicz okazał się lepszy chociażby od Mateusza Wojtkowiaka czy Macieja Kalicińskiego. W swoim dorobku Daszkiewicz ma jednak również wygrane ze sportowcami z zagranicy. Pokonał on bowiem Gruzina Romana Kurashviliego czy Kolumbijczyka Gilbera Ordoneza. Postacie te są dość mocno rozpoznawalne w świecie MMA, co potwierdza, że Norbert jest naprawdę zawodnikiem z najwyższej półki. 

Pojedynek Daszkiewicza na FAME MMA 19

Norbert Daszkiewicz miał już okazję współpracować z wieloma znanymi postaciami ze świata Internetu. Pod jego batutą do wielu walk przygotowywała się chociażby Marta Linkiewicz czy Sylwester Wardęga. Wiele osób bagatelizowało jednak umiejętności Daszkiewicza, ponieważ nigdy nie był on typem medialnej osoby, która pcha się przed kamery. Daszkiewicz na wrześniowym FAME MMA 19 zmierzył się z Przemysławem Szyszką. Walka zakończyła się zwycięstwem dla Daszkiewicza.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile wzrostu ma Norbert Daszkiewicz?
Norbert Daszkiewicz ma 176 centymetrów wzrostu.
Do jakiego zespołu przynależy Daszkiewicz?
Do jakiego zespołu przynależy Daszkiewicz?
Do jakiej kategorii wagowej należy Norbert?
Daszkiewicz należy do wagi półciężkiej.
Ile waży Daszkiewicz?
Zawodnik ten waży około 73 kilogramy.
Ile trwała najkrótsza walka Daszkiewicza?
Najkrótsza walka Daszkiewicza trwała 2 minuty i 57 sekund - był to pojedynek z Kamilem Góralem.

Fani lubią też

Zobacz też