Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Artysta Dawid „Dzinold” Rzeźnik

Dawid „Dzinold” Rzeźnik

Sprawdź wydarzenia
Dawid „Dzinold” RzeźnikOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Dawid Rzeźnik znany również jako "Dzinold" to  zawodowy streamer, którego kariera zaczęła się w serwisie Twitch. Obecnie jednak coraz częściej widać go również w innych mediach. Wszystko za sprawą wydarzeń takich jak Fame MMA. Od kiedy można go zobaczyć na oktagonie, streamer zyskuje coraz większą sławę. Dlatego nie zwlekaj, zajrzyj do artykułu i dowiedz się, co warto wiedzieć o Dawidzie Rzeźniku.

Kim jest Dawid Rzeźnik?

Znany pod ksywką "Dzinold" Dawid Rzeźnik, to polski streamer, którego można kojarzyć z platformy dla streamerów Twitch. Urodzony w 1997 roku, pochodzi z Tarnobrzega w Podkarpackim. I to właśnie tam stawiał on swoje pierwsze kroki jako streamer. Obecnie jednak zajmuje się również wieloma innymi rzeczami. Dawid jest bowiem podwykonawcą Amazona, a od niedawna także i zawodnikiem MMA.

Początki przygody z  Twitchem

Przygodę z grami komputerowymi Dawid zaczął jeszcze jako mały chłopiec. Z czasem jednak przerodziła się ona w pasję, która stała się sposobem na życie. I tak oto pewnego dnia na portalu Twitch otworzył on konto pod nazwą "Dzinoland". U początków swojej działalności w sieci "Dzinold" zamieszczał na Twitchu transmisje z gier takich jak: GTA 5, CS:GO, Fortnite, FIFA, Fall Guys oraz streamach IRL, na których gromadził nawet po 5 000 widzów!

Użytkownicy Twitcha poznali go przede wszystkim z nietuzinkowego poczucia humoru. Na jego transmisjach pojawiają się przede wszystkim pogawędki z widzami oraz gry takie jak: CS:GO, GTA 5, Fortnite, Fall Guys, FIFA. Kariera Dawida nabrała jednak tempa dopiero po 2022 roku, po jego występie na gali Fame MMA 16. Wkrótce potem ilość jego obserwujących przekroczyła granicę 200 000. Tym samym stał się on jednym z najbardziej rozpoznawalnych streamerów w całej Polsce.

Dawid Rzeźnik i YFL

MrDzinold jest także jednym z członków znanej ekipy YFL. W składzie tym znaleźli się również inni znani streamerzy, a mianowicie Mork, Young Multi, Merghani, Mork oraz Bandura, który w dodatku jest serdecznym przyjacielem Dawida. To właśnie z nim zresztą Dawid Rzeźnik założył wspólny kanał na YouTubie. Stworzony przez nich "Bungee" zgarnął już do ponad 360 000 subskrypcji, a tworzone przez nich wideo trafiło do tysięcy osób w całej Polsce. W tym miejscu warto również wspomnieć, że nazwa kanału powstała ze zbitki fragmentów pseudonimów "Bandury" i "Dzinolda".

Dawid Rzeźnik na gali Fame MMA 16

Podobnie jak i wielu innych streamerów "Dzinold" postanowił spróbować swych sił w oktagonie, do czego doszło pod koniec 2022 roku. Federacja Fame MMA na konferencji z 21 września ogłosiła bowiem, że streamer zawalczy na ringu. Wielki debiut Dawida Rzeźnika nastąpił 5 listopada podczas 16 edycji gali Fame MMA, która odbyła się na gliwickiej Arenie. Jego przeciwnikiem został Szymon Besser znany również jako Szymool. Znany streamer z Twitcha i YouTuba okazał się dla Dawida naprawdę godnym przeciwnikiem. Szymool wytrzymał bowiem do 3. rundy, w której to jednak "Dzinold" odniósł zwycięstwo.

Dawid Rzeźnik na gali Fame MMA 18

Po ostatniej wygranie Dawida nie było wątpliwości, że streamer z pewnością powróci jeszcze na ring. I tak stanie się już 20 maja 2023 roku – Dawid Rzeźnik zawalczy bowiem w oktagonie podczas 18. edycji gali Fame MMA. Jego przeciwnikiem natomiast Robert "Sutonator" Pasut, który specjalizuje się w walkach w stylu K-1. Walka miedzy streamerami odbędzie na łódzkiej Atlas Arenie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Dawid Rzeźnik?
Dawid Rzeźnik urodził się w 1997 roku.
Czym zajmuje Dawid Rzeźnik?
Dawid jest zawodowym streamerem. Ponadto zajmuje się także pracą dla Amazona oraz próbuje swych sił w oktagonie.
Skąd pochodzi Dawid Rzeźnik?
Streamer pochodzi z Tarnobrzegu w województwie podkarpackim, gdzie się urodził i wychował.
Jaki pseudonim używa Dawid Rzeźnik?
Dawid jest znany w sieci również jako "MrDzinold".
Czy Dawid Rzeźnik jest chory?
To pytanie, które zadaje sobie bardzo wielu internautów. Należy jednak wspomnieć, że podejrzenia celebryty na temat choroby powstały w związku z jego wyglądem i łysiną na głowie. Sam jednak dementuje te plotki.

Fani lubią też

Zobacz też