Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Piotr "Tybori" Tyburski

Piotr "Tybori" Tyburski

Piotr "Tybori" TyburskiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Piotr "Tybori" Tyburski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników freak fight w Polsce. Ściśle kojarzony z organizacją Fame MMA, dla której stoczył już kilka ciekawych pojedynków. Piotrek jest solidnym wojownikiem, ale również dość kontrowersyjną postacią, która ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Nie można mu odmówić kilku rzeczy - zaangażowania, woli walki, odwagi oraz charakteru. Bardzo często daje o sobie znać na konferencjach przed poszczególnymi galami. Wchodzi w rozmaite dyskusje ze swoimi przeciwnikami i w ten sposób stara się ich wytrącić z równowagi przed walką. 

Piotr "Tybori" Tyburski - dotychczasowy dorobek sportowy (Fame MMA)

Pierwsza walka Piotra Tyburskiego na arenach Fame MMA miała miejsce podczas gali "Fame MMA 2", kiedy to Piotrek był uczestnikiem walki 2vs2. Wraz z nim walczył jego brat - Paweł Tyburski, natomiast ich rywalami byli Piotr oraz Paweł Kluk. Tyburscy szybko rozstrzygnęli ten pojedynek na swoją korzyść, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń. Walka zakończyła się przez TKO w 1. rundzie. Już wtedy można było zaobserwować, że bracia mają duży talent do sportów walki i namieszają w federacji Fame MMA. Jego kolejna walka miała miejsce podczas "Fame Friday Arena 1", kiedy to mierzył się z bardzo poważanym zawodnikiem - Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Walka była niezwykle wyrównana, a sędziowie mieli problem ze wskazaniem zwycięzcy. Finalnie postawiono na większościowy remis, który nie usatysfakcjonował żadnego z zawodników. Podczas "Fame MMA 19" doszło do rewanżu pomiędzy tymi zawodnikami, a zwycięstwo na swoim koncie zapisał Gromadzki.

Piotr "Tybori" Tyburski - "Move Federation" oraz "Love Island"

Piotr "Tybori" Tyburski specjalizuje się nie tylko w sportach walki, ponieważ na swoim koncie ma również występ w piłkarskim wydarzeniu o nazwie "Move Federation 1". Wystąpił wtedy w ekipie "Team Gola" razem z takimi zawodnikami/influencerami, jak:

  • Wojtek Gola,
  • Rafał Pasternak,
  • Jakub Flas (Kubańczyk),
  • Adrian Salamon (Medusa),
  • Jakub Żak (PKP Football).

Tyburski zadziwił wszystkich swoją walecznością, oddaniem dla drużyny oraz sporym talentem piłkarskim. Nie zabrakło też ostrych spięć z jego udziałem. Największą popularność Piotrkowi Tyburskiemu przyniósł jednak udział w programie "Love Island". Piotr dobrze się tam bawił i co najważniejsze mógł się przedstawić nieco szerszej publiczności. Program przyniósł mu ogromną rozpoznawalność, co przełożyło się potem na liczne propozycje występów we wspomnianych wyżej wydarzeniach sportowych. 

Kategorie:zawodnicy MMA

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

W jakich jeszcze wydarzeniach sportowych oraz programach można było oglądać Piotra "Tyboriego" Tyburskiego?
Piotr "Tybori" Tyburski wziął również udział w wydarzeniu piłkarskim o nazwie "Move Federation 1". Wystąpił tam w drużynie "Team Gola" i grał razem z Wojtkiem Golą, Rafałem Pasternakiem, Jakubem Flasem (Kubańczyk), Adrianem Salamonem (Medusa) oraz Jakubem Żakiem (PKP Football). Widzowie mogli go również podziwiać w popularnym programie telewizyjnym "Love Island".
W jakich miastach walczył już Piotr "Tybori" Tyburski?
Piotr "Tybori" Tyburski walczył już w Poznaniu, Krakowie oraz Wrocławiu.
Czy Piotr "Tybori" Tyburski ma brata?
Tak, Piotrek "Tybori" Tyburski ma brata o imieniu Paweł, który również jest czynnym uczestnikiem walk typu freak fight. Walczył z nim nawet po jednej stronie oktagonu, kiedy to ich rywalami byli Piotr i Paweł Kluk. Bracia odnieśli wtedy okazałe zwycięstwo.
Z czego znany jest Piotr "Tybori" Tyburski?
Piotr "Tybori" Tyburski jest znany ze swojej pewności siebie, odwagi oraz mocnego charakteru. Mocno angażuje się również w konferencje przed galami i stara się, aby nie brakowało na nich pikantnych wymian zdań oraz drobnych uszczypliwości.

Fani lubią też

Zobacz też