Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Dimitri Vegas & Like Mike

Dimitri Vegas & Like Mike

Dimitri Vegas & Like MikeSzczegółyOpisWydarzeniaFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Willebroek, Belgia
dyscyplina:
DJ–e i producenci muzyczni
social media:

Opis

Belgijsko-grecki duet braci Dimitri Vegas & Like Mike, to bez wątpienia absolutna czołówka światowej sceny EDM. Niezmiennie od 2013 zajmują czołowe miejsca w najbardziej prestiżowym rankingu top100 DJMAG – Zapisali się również na kartach historii, jako pierwsi Artyści, którzy zdobyli 1 miejsce jako duet.

Okrzyknięci Królami Tomorrowland’u, mają za sobą niezliczone występy, jako headlinerzy na takich festiwalach, jak: EDC Las Vegas, EXIT festival, Parookaville, UNTOLD, Sensation czy Creamfields. Doprowadziło to do tego, że równie często pojawiają się na scenach, w głównej mierze zarezerwowanych dla gwiazd POP i ROCK, jak na UEFA Champions League czy Lollapalooza w Ameryce Południowej.

W rodzinnej Belgii, zdobyli pierwsze miejsce i platynę za utwór 'The Hum’, niewiele później ich utwór 'Higher Place’, wydany przy współpracy z Ne-Yo, przez 10 tygodni utrzymywał się na szczycie belgijskich list przebojów, zapewniając im tym samym pierwsze miejsce na liście Billboard Dance Chart.

Współpracują z największymi Artystami światowej sceny, jak: Gucci Mane, Armin Van Buuren, Ummet Ozcan, Martin Garrix, Hans Zimmer, Fatboy Slim, Wiz Khalifa czy Afrojack. Mają swoim koncie mają ponad 569 milionów streamów Spotify oraz 1,67 miliardów wyświetleń YouTube.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też