Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Budda

BuddaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Youtuber specjalizujący się w tematyce motoryzacyjnej
social media:

Opis

Budda to pseudonim Kamila Labuddy, jednego z najpopularniejszych polskich youtuberów, który specjalizuje się w tematyce motoryzacyjnej. Na swoim kanale Budda.TV, który ma ponad milion subskrybentów, prezentuje swoje samochody, testuje nowe modele, bierze udział w wyścigach i pokazuje swoje codzienne życie. Budda to także raper, który wydał album "Rozdaję Karty" i kilka singli, w tym hit "Zapach Wanilii". W tym artykule przybliżymy sylwetkę tego niezwykłego artysty, jego początki, inspiracje, dokonania i ciekawostki.

Historia Buddy

Budda urodził się 2 lutego 1999 roku w Warszawie. Od dziecka interesował się samochodami i motoryzacją. Jego ojciec był mechanikiem i nauczył go podstaw naprawy i tuningu pojazdów. Budda uczęszczał do technikum samochodowego, gdzie zdobywał wiedzę i umiejętności związane z branżą. W szkole poznał też swoich przyjaciół i współpracowników, z którymi założył ekipę o nazwie Team Budda.

W 2019 roku Budda założył swój kanał na YouTube, na którym zaczął publikować filmy o swojej pasji. Jego pierwszy film nosił tytuł "Moje auto - BMW E36 328i" i przedstawiał jego własny samochód, który sam zmodernizował i ulepszył. Film zdobył ponad 300 tysięcy wyświetleń i zachęcił Buddę do kontynuowania tworzenia treści. Od tego czasu Budda regularnie dodaje nowe filmy, w których pokazuje swoje kolejne auta, takie jak Audi RS6, Lamborghini Huracan czy Ferrari F12. Budda nie tylko jeździ nimi po mieście, ale także bierze udział w różnych wydarzeniach motoryzacyjnych, takich jak zloty czy rajdy. Budda często zaprasza też na swój kanał innych znanych youtuberów lub celebrytów, z którymi wspólnie testuje samochody lub rywalizuje na torze.

Budda nie ogranicza się jednak tylko do motoryzacji. Jego kanał to także miejsce, gdzie można poznać jego osobowość, poczucie humoru i styl życia. Często nagrywa vlogi, w których dzieli się swoimi przeżyciami, planami i marzeniami. Pokazuje też swoją rodzinę, przyjaciół i zwierzęta.

Budda to także raper, który w 2020 roku wydał swój debiutancki album "Rozdaję Karty". Płyta zawiera 12 utworów, w których Budda rapuje o swoim życiu, pasji, sukcesie i problemach. Album odniósł duży sukces komercyjny i artystyczny. Największym przebojem okazał się jednak singiel "Zapach Wanilii", nagrany z gościnnym udziałem Kizo. 

Inspiracje i wpływy Buddy

Budda jest zainspirowany przez wiele osób z różnych dziedzin. Jego głównymi wzorami są amerykańscy youtuberzy motoryzacyjni, tacy jak Tanner Fox, Adam LZ czy TJ Hunt. Buddy podziwia ich za ich umiejętności, wiedzę i kolekcję samochodów. Budda chce być jak oni i stworzyć własną markę i imperium w branży. Budda czerpie też inspirację z polskiej sceny rapowej, zwłaszcza od takich raperów jak Taco Hemingway, Quebonafide czy Tede. Budda lubi ich styl, flow i teksty, które łączą inteligencję, humor i emocje. Stara się naśladować ich sposób tworzenia muzyki i wyrażania siebie.

Budda ma też swoich idoli spoza świata YouTube i rapu. Jego największym bohaterem jest Niki Lauda, legendarny austriacki kierowca Formuły 1, trzykrotny mistrz świata i przedsiębiorca. Buddy podziwia go za jego talent, odwagę, determinację i pasję do motoryzacji. Buddy zadedykował mu jeden ze swoich utworów i nazwał go jego imieniem. Inne postacie, które mają wpływ na Buddy’ego to Elon Musk, Steve Jobs, Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. Budda ceni ich za ich sukces, innowacyjność, pracowitość i ambicję.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie mieszka Budda?
Mieszka w Warszawie, w luksusowym apartamencie z widokiem na Wisłę.
Jakie ma samochody?
Ma wiele samochodów różnych marek i modeli. Niektóre z nich to BMW E36 328i, Audi RS6, Lamborghini Huracan, Ferrari F12, Porsche 911 Turbo S czy Bugatti Chiron.
Jak naprawdę nazywa się Budda?
Jego prawdziwe imię i nazwisko to Kamil Labudda.

Fani lubią też

Zobacz też