Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Izabela Zabielska

Izabela Zabielska

Izabela ZabielskaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Wokalistka (pop, hip-hop, rock) oraz influencerka
social media:

Opis

Izabela Zabielska to artystka młodego pokolenia – wokalistka oraz influencerka. Sporą popularność zdobyła m.in. za sprawą swojej działalności na TikToku. Jeśli chodzi o muzykę, nie zamyka się na żadne gatunki.

Styl i twórczość

Analizując muzyczny styl Izabeli Zabielskiej trudno ją w jakikolwiek sposób sklasyfikować, ponieważ artystka chętnie sięga zarówno po pop, hip-hop, jak i odrobinę rocka. Lubi eksperymentować z muzyką i wyrażać dzięki niej własną osobowość. Jej twórczość cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Opublikowane numery

To, co warto podkreślić to fakt, iż Izabela Zabielska ma już na swoim koncie sporo opublikowanych numerów. Wśród nich są takie kawałki, jak:

 • „Czy Ty kochasz mnie”,
 • „Stupid mistake”,
 • „Never mine”,
 • „Stereotypowa influencerka”,
 • „Menago”,
 • „Pokolenie dobrobytu” (plus Ajman),
 • „Wiśnie”,
 • „Inspiracje”,
 • „Święto narodowe”,
 • „Bezsens”,
 • „Peccatum”.

Praktycznie każdy kolejny numer od Izabeli Zabielskiej cieszy się coraz większą popularnością. Artystka jest ceniona m.in. za rozwijanie muzycznego warsztatu, autentyczność, sięganie po nieoczywiste połączenia oraz szczery przekaz.

Polskie preselekcje do Eurowizji 2024

Z czego jeszcze znana jest Izabela Zabielska? Przede wszystkim z tego, że zdecydowała się zgłosić do polskich preselekcji do Eurowizji 2024. Oczywiście Izabela była tylko jedną z uczestniczek tego wydarzenia, ponieważ poza nią zgłosili się m.in. Justyna Steczkowska, Marcin Maciejczak, Natasza Urbańska, Nita, Bryska, Krystyna Prońko, Karolina Wilgus, Pan Savyan czy też Maciej Musiałowski.

Izabela zgłosiła utwór „Nowhere To Go”, ale ostatecznie nie udało jej się wygrać preselekcji, gdyż na Eurowizję 2024 pojechała Luna z kawałkiem „The Tower”. Luna nie dostała się jednak do finału 68. Konkursu Piosenki Eurowizji i zakończyła swoje zmagania na półfinale. Wygrana przypadła Szwajcarii (Nemo). Podium uzupełniły reprezentacje Chorwacji (Baby Lasagna) i Ukrainy (Alyona Alyona oraz Jerry Heil).

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim tak właściwie jest Izabela Zabielska?
Izabela Zabielska to znana polska wokalistka (pop, hip-hop, rock) oraz influencerka. Sporą rozpoznawalność zdobyła głównie na TikToku.
Jakie numery ma na swoim koncie Izabela Zabielska?
Izabela Zabielska chętnie dzieli się swoimi numerami w mediach społecznościowych, a do tej pory opublikowała m.in. takie kawałki, jak: „Czy Ty kochasz mnie”, „Stupid mistake”, „Never mine”, „Stereotypowa influencerka”, „Menago”, „Pokolenie dobrobytu” (plus Ajman), „Wiśnie”, „Inspiracje”, „Święto narodowe”, „Bezsens”, „Nowhere To Go” czy też „Peccatum”. Słuchacze doceniają jej szczerość, autentyczność i chęć eksperymentowania z rozmaitymi gatunkami muzycznymi.
Czy Izabela Zabielska wzięła udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2024?
Izabela Zabielska wystartowała w polskich preselekcjach do 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 z utworem „Nowhere To Go”, ale nie udało jej się wygrać. Na Eurowizję pojechała ostatecznie Luna z numerem „The Tower” i zakończyła swój występ na półfinale. Zwyciężyła natomiast Szwajcaria (Nemo).

Fani lubią też

Zobacz też