Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Natan "Bóg Estetyki" Marcoń

Natan "Bóg Estetyki" Marcoń

Natan "Bóg Estetyki" MarcońSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
21 lat
data urodzenia:
18.01.2003
dyscyplina:
Influencer i zawodnik MMA
social media:

Opis

Natan "Bóg Estetyki" Marcoń jest influencerem i zawodnikiem MMA. Z początku zajmował się prowadzeniem content commentary w sieci. Wrzuca także treści na Tik-Toka, gdzie śledzą go tysiące osób. Z czasem zmienił motyw przewodni swoich publikacji na relacje ze zmiany swojego stylu życia. Jako dziecko Natan Marcoń miał znaczną nadwagę. Rówieśnicy z niego drwili. Ale nie tylko przez to był wyśmiewany. Niektórzy twierdzili, że miał zbyt szeroki uśmiech. Przez to był nielubiany i miał kompleksy. Na swoich profilach społecznościowych mówił o tym, że czuł się oceniany przez całe swoje życie.

To wszystko było jednym z wielu powodów (obok niestabilnej sytuacji w rodzinie oraz problemów podczas kontaktów z dziewczynami) chęci zmiany sylwetki i rozpoczęcia pracy nad sobą. Swoją pierwszą wizytę na siłowni odbył w wieku 16 lat. Wtedy też zmienił sposób odżywiania. Teraz jego działalność opiera się głównie na prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, modelingu oraz treningu personalnym. W sieci dzieli się swoją dietą, treningami i wszystkim, co z tym związane.

Natan Marcoń - debiut i kariera w MMA

O debiucie młodego zawodnika poinformowało Fame MMA 24 września 2022 roku. Miał wtedy zaledwie 19 lat. Co ciekawe, debiut mógł mieć miejsce już podczas wcześniejszej gali, ale do tego nie doszło. Dlatego pierwsza walka Natana Marconia miała miejsce w 2022 roku, kiedy to jego rywalem był Radosław Paszko ("Wiejski Koks"). Obaj zawodnicy przeszli ogromną przemianę sylwetki. Jak na razie była to jedyna walka tego zawodnika. Natan Marcoń ją przegrał, co zostało jednogłośnie uznane przez sędziów. Walka miała miejsce podczas Fame MMA 16. 

Natan Marcoń - ciekawostki

Natan Marcoń jest znany w sieci z konfliktu z Fagatą, którą obraził, plując na pudełko płatków z jej zdjęciem. Później się z nią spotkał i na wspólnym filmie na YouTube wyjaśnili sobie całą sprawę. Ludzie uważają, że to była ustawka, która miała zwiększyć zasięgi obu Marconia i Fagaty. Czy to prawda, niestety nie wiadomo.

Natan Marcoń na początku swojej kariery mówił o tym, że jest "naturalem". Oznacza to, że nie przyjmuje żadnych sterydów, które miałyby wpływać na jego sylwetkę. Jednak przemiana zadziała się tak szybko, że wiele osób w to wątpi. Nie wiadomo, kto ma rację, ponieważ przed galą Fame MMA Natan Marcoń nie zgodził się na testy antydopingowe, twierdząc, że mu się to nie opłaca. 

Natan Marcoń prowadzi swojego Instagrama, Twitcha, YouTube oraz Twittera. Ma tam dziesiątki tysięcy fanów, którzy są zainteresowani jego treningami, dietą, przemianą sylwetki oraz karierą w MMA. Trudno jednak szukać tam informacji na temat prywatnego życia.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Natan Marcoń?
Natan Marcoń urodził się 18 stycznia 2003 roku.
Ile wzrostu ma Natan Marcoń?
Młody zawodnik Fame MMA mierzy 187 cm.
Ile waży Natan Marcoń?
Natan Marcoń waży ok. 90 kg. Jednak jak sam przyznaje, najpierw schudł 40 kg, potem przybrał znów 10 kg. Dlatego też jego konkretną wagę poznamy przed galą Fame MMA.
Kiedy Natan Marcoń zadebiutował jako zawodnik MMA?
Jego pierwsza walka odbyła się dokładnie 5 listopada 2022 roku podczas Fame MMA 16.
Czy to Natan Marcoń zajmuje się projektem "Trans.tv"?
Tak, podczas pobytu w Tajlandii z Amadeuszem Roślikiem rozpoczęli ten projekt na Twitchu. Na początku publikowali na koncie Amadeusza "Ferrari" Roślika, ale gdy ten dostał bana, przenieśli się na profil Natana Marconia i kontynuowali projekt.

Fani lubią też

Zobacz też