Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Mateusz Spysiński

Mateusz Spysiński

Mateusz SpysińskiOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Mateusz Spysiński to polski youtuber, który swoją sławę zawdzięcza głównie kąśliwym komentarzom. To właśnie jego ostre jak brzytwa teksty zapewniły mu pozycję jednego z najbardziej cenionych twórców commentary, który w dodatku niebawem dołączy do grona fighterów federacji Fame MMA. Przeczytaj i dowiedz się więcej o Mateuszu Spysińskim!

Kim jest Mateusz Spysiński?

Mateusz Spysiński to popularny Polski youtuber i twórca internetowy. Na jego kanale w serwisie YouTube można znaleźć dziesiątki filmików, które są jego komentarzem na materiały innych twórców, czy celebrytów. Urodzony 30 lipca 1995 roku tworzy internetowego vloga, na którym komentuje vlogi innych twórców – w tym m.in. recenzję książki Marcina Najmana. W czerwcu 2021 roku youtuber pochwalił się natomiast w swoich mediach społecznościowych wiadomością o ślubie ze swoją wieloletnią partnerką, Izą.

Kariera youtubera 

W sieci Mateusz Spysiński zasłynął głównie dzięki swojemu kanałowi na YouTube. Profil o nazwie "Mateusz Spysiński" powstał już w 2012 roku, a od tamtej pory uzyskał on już ponad 350 tysięcy subskrypcji. Z kolei niektóre materiały przygotowane przez Mateusza mają już nawet po 80 milionów wyświetleń! Jak to możliwe?

Wszystko za sprawą ciętego języka i dużej dawki humoru, jakie na swoim kanale serwuje youtuber. Ponadto w nieco kontrowersyjny sposób komentuje on poczynania innych twórców, czy aktualne wydarzenia, za co wielokrotnie był krytykowany przez internautów. Mimo to od początku istnienia swojego kanału nie zmienił formuły swego przekazu. Znany z materiałów takich jak "Żyj tak, jak chcesz", które mają już niemalże dekadę oraz serii filmików o influencerce Queen of the Black (np. "Queen of the Black przyznała się do wszystkiego i znowu zaczęła kłamać", "Queen of the Black to najgłupszy oszust na YouTube"), stworzył wiele kultowych tekstów, w tym m.in. "opluted". 

Pierwsze kroki w MMA

Jak sam vloger przyznaje, nigdy wcześniej nie miał do czynienia z MMA, czy innymi sztukami walki. Jednak zmieniło się to już na początku 2022 roku. To właśnie wtedy podczas jednej z konferencji zorganizowanej przez Fame MMA ogłoszono, że dołączy on do tej federacji W walkach freak fightowych. Natomiast po raz pierwszy w oktagonie miał się on zmierzyć w trakcie gali Fame MMA 14, która odbyła się 14 maja 2022 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Finalnie jednak nie doszło do jego walki, przez co youtuber musiał poczekać na swój debiut w MMA.

Pierwsza walka w Fame MMA

Debiutancka walka Spysińskiego nie odbyła się tak od razu. Wielokrotnie przekładana, finalnie odbyła się dopiero 4 edycje później, na gali Fame MMA 18. Wydarzenie odbyło się 20 maja 2023 roku. Zorganizowana w łódzkiej Atlas Arenie gala była dla Mateusza Spysińskiego pierwszą okazją  temu, by spróbować swych sił w klatce. W pojedynku na zasadach MMA zawalczył on przeciwko innemu polskiemu youtuberowi – Paramaxilowi, czyli Jakubowi Frączkowi. Walka została przez niego przegrana.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Czym zajmuje się Mateusz Spysiński?
Mateusz Spysiński to youtuber, a od niedawna także i zawodnik MMA.
Ile lat ma Mateusz Spysiński?
Mateusz Spysiński urodził się 30 lipca 1995 roku.
Od kiedy Mateusz Spysiński jest youtuberem?
Mateusz został youtuberem we wrześniu 2012 roku, kiedy założył swój kanał w serwisie YouTube.
Z jakich vlogów jest znany Mateusz Spysiński?
Mateusz jest twórcą tzw. commentary, w którym komentuje aktualne wydarzenia i poczynania innych twórców internetowych. Do jego dzieł należą m.in. "Żyj tak, jak chcesz", "Queen of the Black przyznała się do wszystkiego i znowu zaczęła kłamać", " Queen of the Black to najgłupszy oszust na YouTube" itd.
Od kiedy Mateusz Spysiński walczy w Fame MMA?
Karierę w rej federacji Mateusz rozpoczął na początku 2022 roku. Pierwszą walkę stoczył natomiast 14 maja podczas gali Fame MMA 14.

Fani lubią też

Zobacz też