Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Artysta Robert „Sutonator” Pasut

Robert „Sutonator” Pasut

Sprawdź wydarzenia
Robert „Sutonator” PasutSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
37 lat
data urodzenia:
31.05.1987
dyscyplina:
Influencer, youtuber, zawodnik MMA
social media:

Opis

Robert Pasut (Sutonator) to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim Internecie. Co prawda jego kariera nie zawsze była usłana różami, ale w ostatnim czasie idzie mu znakomicie. Szerszej publiczności jest znany nie tylko ze swojej twórczości internetowej, ale też z przygody ze światem walk typu freak-fight. Świat MMA całkowicie go wciągnął, co przełożyło się na troskę o własną formę i kondycję fizyczną. Treningi sprawiają mu dużo frajdy, dzięki czemu z każdą kolejną walką jest coraz silniejszy. Do tej pory Robert stoczył dwie walki dla federacji "Fame MMA" i obie zakończyły się jego zwycięstwem, więc jak widać drzemie w nim spory potencjał.

Robert Pasut - kariera internetowa

W pierwszej kolejności wypadałoby jednak rozpocząć od kariery internetowej Roberta Pasuta, ponieważ to właśnie jej zawdzięcza największą popularność. Tworząc rozmaite treści na platformę YouTube zyskał ogromną sympatię ze strony młodszych oraz dorastających odbiorców. Razem z Czarkiem Jóźwikiem oraz Rafałem Masnym postanowili stworzyć kanał o nazwie "AbstrachujeTV". Filmy pojawiające się na kanale z każdym kolejnym miesiącem zyskiwały na popularności i okazywały się prawdziwymi hitami. Odbiorcy ich wyczekiwali, a Robert wraz z kolegami nie mogli narzekać na brak fanów. Zwykle filmy były zbiorami różnego rodzaju skeczy oraz parodii. Miały też wiele wspólnego z otaczającą ludzi rzeczywistością, tak aby każdy mógł z nich wynieść coś osobistego oraz wczuć się w rolę występujących w nich bohaterów. Z czasem jednak nie było już tak kolorowo, aż w końcu twórcy zdecydowali się na rozpoczęcie nowego etapu w swojej internetowej karierze. Roberta można teraz obserwować na kanale "Pasut". 

Robert Pasut - dotychczasowy dorobek sportowy

Robert Pasut wiele razy powtarzał, że jego kariera internetowa w pewnym momencie nie potoczyła się tak, jakby sobie tego życzył, ale dostał od ludzi oraz losu drugą szansę, którą w pełni wykorzystał. Rozpoczął swoją przygodę z MMA i podpisał kontrakt z organizacją Fame MMA, dla której jak na razie stoczył dwie walki:

  • Fame MMA 13 - walka z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem - zwycięstwo,
  • Fame MMA 16 - walka z Jackiem Murańskim - zwycięstwo.

Robert zachwyca publiczność swoimi występami na konferencjach przed walkami. Słynie ze swojego niezwykłego poczucia humoru, przemyślanych żartów oraz oryginalnego interpretowania otaczającej go rzeczywistości. Dowodem na to, że publiczność bardzo go lubi jest to, że podczas Fame MMA 13 zyskał dodatkową nagrodę - auto dla bohatera najbardziej medialnej walki. Już niedługo Robert stoczy kolejną walkę dla federacji Fame MMA. Na gali Fame MMA 18 zmierzy się z Dawidem "Dzinoldem" Rzeźnikiem - na zasadach K1, w małych rękawicach. Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane! Trudno wskazać faworyta tego pojedynku, dlatego kibice mogą liczyć na niezwykle widowiskową walkę.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Z kim pojedynkował się już Robert Pasut?
Robert Pasut pojedynkował się już z Jakubem "Japczanem" Piotrowiczem oraz Jackiem Murańskim. Obie te walki wygrał.
Dla jakiej organizacji freak-fight walczył do tej pory Robert Pasut?
Robert Pasut od początku swojej przygody ze światem walk typu freak-fight walczy dla organizacji "Fame MMA".
W jakich miastach występował już Robert Pasut?
Najwierniejsi kibice, walki Roberta Pasuta mogli oglądać przede wszystkim w Gliwicach, a jego najbliższy pojedynek odbędzie się w Łodzi.
Z czego, poza walkami MMA, znany jest Robert Pasut?
Robert Pasut zyskał ogromną popularność głównie za sprawą tworzenia treści na kanał znajdujący się na platformie YouTube o nazwie "AbstrachujeTV". Przez długi czas działał tam wspólnie z Czarkiem Jóźwikiem i Rafałem Masnym. Potem jednak postanowił rozpocząć nowy etap w swoim życiu i zajął się karierą sportową oraz stworzeniem kanału o nazwie "Pasut". Znany przede wszystkim z tworzenia zbiorów różnych skeczy oraz parodii.
Pod jakim pseudonimem w świecie walk typu freak-fight jest znany Robert Pasut?
Aktualnie Robert Pasut jest znany pod jednym pseudonimem - Sutonator.

Fani lubią też

Zobacz też