Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Artysta Brit Floyd

Brit Floyd

Sprawdź wydarzenia
Brit FloydSzczegółyOpisWydarzeniaBrit Floyd - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

data powstania:
01.01.2024
miejsce powstania:
Liverpool, Wielka Brytania
social media:

Opis

Brit Floyd powracają na scenę w 2024 roku z P·U·L·S·E, największą i najbardziej spektakularną trasą koncertową w historii, będącą uczczeniem i wiernym odtworzeniem ostatniej trasy koncertowej Pink Floyd Division Bell. Produkcję dopełni oszałamiający pokaz laserów i świateł, kultowy okrągły ekran, nadmuchiwane elementy scenografii i przedstawienia teatralne.

Ponad dwu i półgodzinny występ zawiera klasyczne utwory ze wspaniałego katalogu albumów Pink Floyd, w tym „Dark Side of the Moon”, „The Wall”, „Wish You Were Here”, „Animals”, „The Division Bell”, „Meddle” i wiele innych. W 1994 roku trasa Division Bell Tour była najbardziej dochodową trasą koncertową w historii muzyki rockowej, w ramach której zespół zagrał dla ponad 5 milionów ludzi w 68 miastach. Dzięki niej Pink Floyd zostali okrzyknięci jednym z najbardziej wpływowych zespołów rockowych w historii.

Muzycy wychodząc na scenę koncentrują się na tym, aby wykonać nuta po nucie wszystkie klasyczne utwory Pink Floyd, które publiczność na całym świecie pokochała i szanowała na przestrzeni lat. W skład zespołu wchodzi długoletni gitarzysta/wokalista i dyrektor muzyczny Damian Darlington, który brał udział już w ponad 2500 koncertach z muzyką Pink Floyd.

Do grupy należą także: Ian Cattell, Edo Scordo, zwyciężczyni kanadyjskiego Idola Eva Avila i wielu innych wspaniałych artystów, którzy dołączyli do Brit Floyd w ciągu ostatniej dekady.

Zespół Brit Floyd zagrał ponad 1000 koncertów na całym świecie (od chwili premiery w Liverpoolu w Anglii w styczniu 2011 r.), wyprzedał bilety na trasy koncertowe w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i na Bliskim Wschodzie. Dał koncerty w najwspanialszych obiektach kultury na świecie, m.in. takich jak:

  • prestiżowa londyńska Royal Albert Hall,
  • inspirujący amfiteatr Red Rocks w Denver w Kolorado,
  • historyczny teatr grecki w Los Angeles
  • oraz „The Showplace of the Nation” w nowojorskiej Radio City Music Hall na Manhattanie.

Koncerty Brit Floyd stały się fenomenem i są powszechnie uważane za największy na świecie rockowy hołd!

Wydarzenia

Brit Floyd - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Brit Floyd?

Miejscowości, w których Brit Floyd wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Fani lubią też

Zobacz też