Bitamina

Bitamina

Bitamina powstała z  przyjaźni i miłości do muzyki.  Jeśli szukacie w muzyce niebanalności, to chyba jesteście na najlepszej drodze do finału swoich poszukiwań. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką trafia do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwa się bardzo osobiście.

 

Amar, Mateusz i Piotr poznali się w 2005 roku i nieprzerwanie od tego momentu nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Efektem są cztery album: „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz; wzbudzający zainteresowanie „Plac Zabaw”; instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, czy wreszcie tegoroczna „Kawalerka”, album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu.

Koncert online Bitaminy

Zespół Bitamina zaprezentowała na żywo utwór Pytanie do niej. Jest to trzeci singiel zapowiadający płytę koncertową grupy. Stream poniżej. 

 

Płyty Bitaminy 

Ich pierwsza płyta „Listy Janusza”, oscylująca na pograniczu eksperymentalnego hip-hopu, jazzu i pełnych gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 roku pojawiła się płyta „Plac Zabaw”.

W 2017 roku na sklepowe półki trafiła płyta „Kawalerka”, która była kontynuacją płyty „Plac Zabaw”. Jest to krążek mówiący o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.

 

W 2018 roku Bitamina razem z Dawidem Podsiadło stworzyli duet na płytę kolektywu Flirtini. W roku 2019 pojawiła się kolejna studyjna płyta "Kwiaty i Korzenie". Jest to pierwszy krążek zespołu na którym można usłyszeć zarówno Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego. Oprócz tego do współpracy przy produkcji płyty został zaproszony Moo Latte. Na krążku jako goście pojawili się też Grubson i Jarecki.

Koncerty Bitaminy 

Koncerty Bitamina to dużo pozytywnej energii, którą artyści przekazują swojej publiczności. Grupa posiada szerokie grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne wydarzenia. Nic dziwnego, że bilety Bitaminy wyprzedają się w bardzo szybkim tempie.

Bitamina koncerty 2022

Bitamina jest zespołem, który zdobył szerokie grono fanów w całym kraju. Koncerty bitaminy 2021 to między innymi występ podczas Zew się budzi Fesiwal, który co roku odbywa się w Cisnej. To festiwal podczas którego można usłyszeć najbardziej znanych wykonawców polskiej sceny muzycznej takich jak między innymi O.S.T.R, Voo Voo czy KSU. To dużo pozytywnej energii dla każdego uczestnika wydarzenia.

 

Powiązani artyści: Kortez, The Dumplings, Domowe Melodie, BOWNIK, Daria Zawiałow, Organek, Patrick the Pan, Sonbird, Xxanaxx, BOKKA, Coals, Julia Pietrucha, Piotr Zioła, Bovska, Fisz Emade Tworzywo, Kasia Lins, Natalia Przybysz, Dawid Podsiadło, Męskie Granie Orkiestra, Artur Rojek

Bitamina - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Bitamina wystąpi w: Jastarni
  • Założycielami zespołu Bitamina są Amar Ziembiński, Mateusz Dopieralski oraz Piotr Sibliński.
  • Zespół Bitamina tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak Indie oraz hip-hop.
  • Pierwszy albumem zespołu Bitamina jest płyta pod tytułem "Listy Janusza". Jego premiera miała miejsce w 2013 roku. Album utrzymany jest w stylistyce hip-hopu ocierającego się o jazz.
  • Obecnymi członkami zespołu są Amar Ziembiński, Mateusz Dopieralski, Piotr Sibliński, Maciej Matysiak, Tomek Sołty, Nikodem Bąkowski oraz Brian Massaka.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bitamina
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Bitamina BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Jastarnia
sprawdzanie dostępności
od 599 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Jastarnia
sprawdzanie dostępności
od 250 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Jastarnia
sprawdzanie dostępności
od 359 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Jastarnia
20.08
sobota, 18:00
Lotnisko Jastarnia
sprawdzanie dostępności
od 249 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/