Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Magdalena Świątkowska

Magdalena Świątkowska

Magdalena ŚwiątkowskaSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Aktorka teatralna

Opis

Magdalena Świątkowska to polska aktorka teatralna, która od 2005 roku związana jest z warszawskim Teatrem 21. Występuje w wielu różnych spektaklach, a ponadto bardzo ceni sobie podróżowanie.

Role teatralne

Jak już zostało wspomniane, Magdalenę Świątkowską można kojarzyć przede wszystkim z występami w przedstawieniach teatralnych, które sprawiają jej ogromną frajdę. Aktorka rzetelnie się do nich przygotowuje i pozostawia na scenie całą swoją energię, starając się dostarczyć widzom niesamowitych emocji i niezapomnianych przeżyć. Magdalena zagrała już w takich sztukach, jak:

 • „...i my wszyscy. Odcinek 0”,
 • „Rodzina”,
 • „Indianie”,
 • „Upadki. Odcinek 2”,
 • „Tu bi-Szwat”,
 • „Statek miłości. Odcinek 1”,
 • „Tisza Be-Aw”,
 • „Śmiertelnie trudna gra”,
 • „Rewolucja, której nie było”,
 • „Pesach to święto wolności”,
 • „Libido romantico”,
 • „Jak przestałem być idealny”,
 • „Ja jestem ja”.

Poza Teatrem 21, aktorkę można też spotkać w Nowym Teatrze w Warszawie. Jeśli tylko pojawia się jakiś nowy pomysł na zorganizowanie spektaklu, Magdalena zawsze jest chętna do pomocy i chętnie bierze udział w takim przedsięwzięciu.

Dotychczasowe współprace

Skoro było już trochę o przedstawieniach, w których widownia może oglądać teatralne poczynania Magdaleny Świątkowskiej, warto byłoby też wspomnieć o jej dotychczasowych współpracach – prawda? Artystka spotkała już na swojej aktorskiej drodze m.in. Justynę Wielgus, Maję Kowalczyk, Teresę Foks, Michała Pęszyńskiego, Daniela Krajewskiego, Aleksandrę Skotarek, Martę Stańczyk, Grzegorza Brandta, Justynę Sobczyk, Jakuba Drzewieckiego, Piotra Swenda, Sebastiana Pawlaka, Monikę Frajczyk, Paulinę Uryszek, Magdalenę Czerwińską, Annę Drózd, Aleksandra Orlińskiego, Jana Adama Kowalewskiego, Piotra Sakowskiego czy też Cecylię Sobolewską.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim tak właściwie jest Magdalena Świątkowska?
Magdalena Świątkowska to polska aktorka teatralna, która od 2005 ściśle współpracuje z Teatrem 21 w Warszawie. Artystka ma również za sobą występy w Nowym Teatrze w Warszawie.
W jakich sztukach teatralnych wystąpiła już Magdalena Świątkowska?
Magdalena Świątkowska wystąpiła już w następujących sztukach teatralnych: „...i my wszyscy. Odcinek 0”, „Rodzina”, „Indianie”, „Upadki. Odcinek 2”, „Tu bi-Szwat”, „Statek miłości. Odcinek 1”, „Śmiertelnie trudna gra”, „Rewolucja, której nie było”, „Pesach to święto wolności”, „Tisza Be-Aw”, „Libido romantico”, „Jak przestałem być idealny” oraz „Ja jestem ja”.
Z kim współpracowała już Magdalena Świątkowska?
Magdalena Świątkowska współpracowała już z takimi artystami i artystkami, jak: Justyna Wielgus, Justyna Sobczyk, Cecylia Sobolewska, Jan Adam Kowalewski, Michał Pęszyński, Grzegorz Brandt, Jakub Drzewiecki, Sebastian Pawlak, Piotr Swend, Marta Stańczyk, Aleksander Orliński, Paulina Uryszek, Teresa Foks, Anna Drózd, Piotr Sakowski, Aleksandra Skotarek, Daniel Krajewski czy też Monika Frajczyk.
Czym poza aktorstwem interesuje się Magdalena Świątkowska?
Magdalena Świątkowska chętnie angażuje się w nowe projekty kulturalne i edukacyjne, a ponadto bardzo lubi podróżować.

Fani lubią też

Zobacz też