Thirty Seconds To Mars

Thirty Seconds To Mars

Thirty Seconds To Mars to amerykański zespół powstały w 1998 roku, założony przez Jareda Leto (aktora i wokalistę) oraz jego starszego brata Shanona (perkusista). Obecnie gitarzystą grupy jest Tomo Milicevic, który dołączył do 30 Seconds To Mars w 2003 roku. Zespół ma na koncie cztery albumy studyjne: 30 Seconds to Mars (2002), A Beautiful Lie (2005), This Is War (2009), oraz Love, Lust, Faith and Dreams (2013). Obecnie grupa pracuje nad piątym albumem studyjnym, który ma ujrzeć światło dzienne w przyszłym roku. Promuje go singiel Dangerous Night.

Niekwestionowanym liderem zespołu jest Jared Leto, który dał się poznać szerszej publiczności jako doskonały aktor. Wokalista wystąpił między innymi w Fight Club (reż. David Fincher, 1999), American Psycho (reż. Mary Harron, 2000), Requiem dla snu (reż. Darren Aronofsky, 2000), jako Joker w Suicide Squad (reż. David Ayer, 2016). Jareda można takze obejrzeć w sequelu Łowcy Androidów - Blade Runner 2049. Warto zaznaczyć, że kreacje aktorskie stworzone przez Leto na długo zapadają w pamieć.

30 Seconds To Mars bilety na koncerty

30 Seconds To Mars mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów. Są doskonałym zespołem koncertowym dlatego nie dziwi, że  wyprzedają areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany “A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. “A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku. 

Bilety na koncerty Thirty Seconds To Mars w sprzedaży!

Zespół odwiedzi Polskę w tym roku dwukrotnie: 18 kwietnia zaprezentuje się w łódzkiej Atlas Arenie, natomiast 29 sierpnia wystąpi w TAURON Arena Kraków. 30 Seconds To Mars bilety na koncerty dostępne na eBilet.pl - oficjalny kanał sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Thirty Seconds To Mars
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/