Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Arena Kalisz

Kalisz, Sawickiej 22-24
Arena KaliszOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Sportowo-Widowiskowa "Arena Kalisz"- najnowocześniejsza hala sportowo-widowiskowa w Wielkopolsce. Zlokalizowana przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22–24. To największa inwestycja sportowa ostatnich dziesięcioleci, a może nawet największa w dziejach miasta. Wcześniej miasto nie miało w planach budowy tak dużego obiektu. Pomysł pojawił się w chwili, kiedy powstało nowoczesne gimnazjum na Dobrzecu.

Obiekt, który należy do Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu organizuje liczne wydarzenia, głównie o charakterze sportowym, ale nie tylko! Koncerty w Arenie Kalisz czy inne eventy rozrywkowe zawsze cieszą się tutaj dużym zainteresowaniem. Bilety do Areny Kalisz trzeba wtedy kupować odpowiednio wcześniej, aby nie było ryzyka, że spóźnisz się z rezerwacją.

Najczęściej zasiadający na trybunach mogą kibicować zawodnikom piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, sportów walki (boks, judo, zapasy), gimnastyki sportowej, skoku o tyczce, szermierki. Arena Kalisz to gwarantowane emocje!

Arena Kalisz – wydarzenia

W Arena Kalisz odbyło się już wiele interesujących wydarzeń. Na przestrzeni lat były to zarówno eventy sportowe, jak i muzyczne czy rozrywkowe. Do najgłośniejszych bez wątpienia zaliczają się występy kabaretów – Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, Paranienormalni, Nowaki, K2, Neo-nówka. Wydarzenia 2022 Arena Kalisz zapowiadają się równie ciekawie! Choć w ostatnim czasie obiekt zajmuje się głównie organizacją wydarzeń sportowych to i tak warto śledzić harmonogram oraz planowane eventy.

Arena Kalisz – wydarzenia 2022

Sprawdzasz wydarzenia 2022? Arena Kalisz ma dla Ciebie wiele ciekawych propozycji! Jeżeli znajdziesz wśród nich coś interesujące, w czym zechcesz wziąć udział sam lub z najbliższymi, to nie zwlekaj z rezerwacją miejsc. Bilety do Areny Kalisz kupisz online na stronie eBilet.pl Spiesz się, bo zazwyczaj ich ilość jest ograniczona.

Arena Kalisz – koncerty

Koncerty w Arenie Kalisz to zawsze ciekawe wydarzenia! Na deskach scen, które się tutaj rozkładają mieli okazję występować już:

  • Enej,
  • Beata i Bajm,
  • Blue Cafe,
  • Perfect,
  • Mrozu,
  • Kombii,
  • Sylwia Grzeszczak,
  • Andrzej Piaseczny.

Jak widzisz Arena Kalisz ma do zaoferowania wiele ciekawych eventów, które cieszą się sympatią zarówno mieszkańców, jak i turystów. Warto śledzić na bieżąco harmonogram wydarzeń, żeby odpowiednio wcześniej zarezerwować bilety.

Arena Kalisz – bilety

Bilety na koncerty w Arenie Kalisz nabędziesz w kasie obiektu lub wygodnie przez Internet. Sprawdź dostępność na stronie eBilet.pl i zamów dla siebie oraz swoich przyjaciół w korzystnych cenach.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Arena Kalisz?
Arena Kalisz znajduje się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, 62-800 Kalisz
Kiedy została utworzona Arena Kalisz?
Budowa Areny Kalisz rozpoczęła się w 2005 roku, a obiekt został oddany do użytku w listopadzie 2006 roku.
Jakie wydarzenia odbyły się w Arenie Kalisz?
Arena Kalisz to miejsce występów artystycznych i kulturalnych. Obiekt ze względu na swój charakter specjalizuje się głównie w organizowaniu imprez sportowych w ramach takich wydarzeń jak Liga Europejska Siatkówki, Liga Koszykówki, Tauron Basket Liga, Liga Piłki Ręcznej, Turniej Szczypiorno Cup.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso