OSRiR w Kaliszu

OSRiR w Kaliszu

Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu to instytucja, której celem jest zapewnienie mieszkańcom możliwości prawidłowego wychowania fizycznego, uprawiania sportów i rekreacji, umożliwienie podjęcia rehabilitacji ruchowej i przyczyniania się do popularyzacji kultury i turystyki.

Jakie są statutowe zadania, przed jakimi staje OSRiR w Kaliszu? Wydarzenia sportowe i kulturalne, organizowane przez Ośrodek, stanowią jeden z najbardziej istotnych obszarów działalności. Instytucja ta staje również przez bardzo ważną misją wspierania działalności uczniowskich klubów sportowych czy inicjatyw promujących zdrową kulturę fizyczną.

Imprezy sportowe nie są jednak jedynym obszarem, w których działa OSRiR w Kaliszu. Koncerty i wydarzenia kulturalne w ramach działalności popularyzatorskiej, wychowawczej i promocyjnej są równie istotnym zadaniem, stawianym przed tą jednostką. Jaką działalność komercyjną prowadzi OSRiR w Kaliszu? Bilety i zyski z działalności impresaryjnej stanowią ważny element zasilania budżetu jednostki i są przeznaczone wyłącznie na realizację zadań statutowych.

OSRiR w Kaliszu – wydarzenia

Jakie inicjatywy kulturalne miały miejsce w OSRiR w Kaliszu? Wydarzenia sportowe z udziałem zawodowych sportowców oraz amatorów nie są jedynym obszarem działalności Ośrodka. Wśród najciekawszych imprez z minionych lat warto wymienić m.in. interaktywne show dla całej rodziny „ROBOTRONS: Niepokonani Aniołowie Galaktyki” – wyjątkowe widowisko dla całej rodziny, które pozwoliło zobaczyć przyszłość na własne oczy. Jakie atrakcje czekały wówczas na widzów w OSRiR w Kaliszu? Bilety umożliwiły obejrzenie Transformersów o wysokości 2,5 m, projekcje video, laserowe i świetlne pokazy czy interaktywne dekoracje.

Jakie były najciekawsze imprezy muzyczne w OSRiR w Kaliszu? Koncert akustyczny Edyty Górniak cieszył się dużą popularnością wśród miłośników polskiej muzyki rozrywkowej. Obdarzona wyjątkowym głosem artystka zagrała zarówno swoje największe szlagiery, jak i zaprezentowała utwory, które nie ujrzały do tej pory światła dziennego.

OSRiR w Kaliszu – wydarzenia 2022

Jakie atrakcje przygotował dla nas na obecny sezon OSRiR w Kaliszu? Wydarzenia 2022 to m.in. koncert cenionego aktora i piosenkarza Michała Bajora, który od ponad 40 lat zachwyca swym śpiewem kolejne pokolenia słuchaczy. Na tegoroczną trasę koncertową artysta przygotował repertuar piosenek włoskich i francuskich pod nazwę „Kolor Cafe”. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Miłośnicy polskiej sceny kabaretowej również znajdą dla siebie interesującą propozycję w OSRiR w Kaliszu. Wydarzenie zorganizowane z okazji 20-lecia formacji kabaretowej Smile, która przygotowała nieprezentowany dotychczas program o nazwie „Nowy”. Trwający ponad dwie godziny spektakl spotkał się z rewelacyjnym odbiorem widzów na pokazach przedpremierowych. Co więcej, artyści deklarują, że w najnowszych programie korzystają z innowacyjnych, wyjątkowych technologii, które nie były dotąd prezentowane na polskiej scenie kabaretowej.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się OSRiR w Kaliszu?
    OSRiR w Kaliszu znajduje się przy ulicy Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Pod adresem tym znajduje się zarówno cały kompleks obiektów sportowo-rekreacyjnych, jak i stadion miejski.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w OSRiR w Kaliszu?
    OSRiR w Kaliszu stanowi ważny punkt na sportowej mapie wielkopolskiego miasta – na terenie obiektu odbywały się zawody w pływaniu, lekkiej atletyce czy sportach drużynowych. Obiekt jest również przystosowany do organizacji zróżnicowanych wydarzeń kulturalnych.

  • Kiedy został utworzony OSRiR w Kaliszu?
    OSRiR w Kaliszu funkcjonuje od 2004 roku. Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji uzyskał nowy status prawny w październiku 2010 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

OSRiR w Kaliszu
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Łódzka 19-29
62-800 Kalisz

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/