Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Kawa u Przyjaciół

Kawa u Przyjaciół

Kalisz, Browarna 2
Kawa u PrzyjaciółOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Organizowane w Kawa u Przyjaciół koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Lokal jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższych. To wyjątkowa rozrywka w szczególnym miejscu. Bilety na nadchodzące wydarzenia dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Kawa u Przyjaciół - o obiekcie

Kawa u Przyjaciół to miejsce powstałe z uwielbienia do kultowego serialu "Przyjaciele" i inspiracji nowojorską kawiarnią Central Perk. Kawa u Przyjaciół to jedno z nielicznych w Polsce miejsc tego typu, oferujące możliwość wczucia się w swoich ulubionych bohaterów. Dzięki temu, choć na chwilę, każdy odwiedzający lokal ma możliwość zasiąść na znanej, pomarańczowej kanapie. To niezwykle wyjątkowy lokal, z którego nie chce się wychodzić.

Kawa u Przyjaciół - wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Kawie u Przyjaciół to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. W obiekcie organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Dlaczego warto odwiedzić Kawę u Przyjaciół? Na koncertach i wydarzeniach komediowych zawsze dopisuje pełna frekwencja, a widowiska te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów. Błyskotliwy dowcip, śmieszne skecze i ogólna pozytywna atmosfera — przyciągają miłośników stand-upów. Na scenie Kawy u Przyjaciół wystąpili m.in. Kuba Dąbrowski, Kuba Rosa, Magda Kubicka, Damian "Viking" Usewicz oraz Arkadiusz "Pan" Pawłowski.

Odbywające się w lokalu Kawa u Przyjaciół wydarzenia to okazja do ujrzenia na żywo występów ulubionych artystów, które na długo zapadną w pamięć. Obiekt dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych, dlatego wiele miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje eventów dopasowanych w swoje gusta. Bilety na wiele spośród nadchodzących imprez dostępne są w sprzedaży również przez Internet, m.in. za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Odbywające się w tu koncerty przyciągają widzów, poszukujących sposobów na dobrą zabawę. Interesujące propozycje występów kulturalnych przypadną do gustu wszystkim miłośnikom muzyki i stand-upów. Widowiska kulturalne mające miejsce w Kawie u Przyjaciół z pewnością dostarczą mnóstwo emocji i dobrej zabawy. Stand-upy trafią w gust wszystkich uwielbiających cięte, pełne dowcipu riposty, które z pewnością rozbawią do łez niejednego widza. Na nadchodzące eventy w Kawie u Przyjaciół, bilety dostępne są w sprzedaży internetowej i na eBilet.pl.

Kawa u Przyjaciół – bilety

Kawa u Przyjaciół to ulubione miejsce nie tylko fanów serialu, ale i wszystkich miłośników rozrywki. Widowiska komediowe i występy artystyczne z udziałem gwiazd to doskonały sposób na wieczór w gronie najbliższych. Lokal oferuje naprawdę dużo różnorodnych form rozrywki, dzięki czemu propozycje wydarzeń i koncertów, które mają tu miejsce, przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym widzom. 

Na organizowanych przez Kawę u Przyjaciół widowiskach nie sposób dobrze się nie bawić. Rozrywka, którą zapewnia obiekt, cieszy się od zawsze dużą popularnością. Aby nie przegapić fantastycznych propozycji wydarzeń kulturalnych, warto zapoznać się z aktualnym repertuarem. Nie czekaj, zobacz na żywo występy swoich ulubionych artystów. Na wydarzenia, odbywające się w Kawie u Przyjaciół, bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet i m.in. przez platformę eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kawa u Przyjaciół?
Kawa u Przyjaciół znajduje się przy ul. Browarnej 2 w Kaliszu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kawa u Przyjaciół?
W Kawie u Przyjaciół odbywają się wydarzenia kulturalne i koncerty. Miały tu miejsce m.in. stand-upy Magdy Kubickiej, Kuby Rosy oraz Arkadiusza „Pana” Pawłowskiego.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też