Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Wawerskie Centrum Kultury

Wawerskie Centrum Kultury

Warszawa, Żegańska 1a
Wawerskie Centrum KulturyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wawerskie Centrum Kultury to placówka oświatowa, zajmująca się również organizacją wydarzeń kulturalnych. Obiekt został wyposażony w odpowiedniej jakości oświetlenie i nagłośnienie, co pozwala na organizowanie koncertów, spektakli, widowisk kabaretowych, pokazów oraz wystaw. Placówka zlokalizowana jest przy ul. Żegańskiej 1a w Warszawie.

Organizowane w Wawerskim Centrum Kultury koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych oraz teatralnych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Na bieżące i nadchodzące w obiekcie wydarzenia, bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Wawerskie Centrum Kultury - wydarzenia

Warszawa to miejsce, gdzie nietrudno o znalezienie rozrywki dopasowanej do swoich preferencji. Każdy miłośnik kultury znajdzie tu propozycje, które pozwolą na spędzenie wyjątkowych chwil podczas występów ulubionych artystów czy spektakli ze znanymi z ekranu aktorami. Na szczególną uwagę zasługuje Wawerskie Centrum Kultury, znajdujące się w dzielnicy Wawer, położonej w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Wawerskie Centrum Kultury stwarza odpowiednie warunki do rozwoju edukacyjnego czy kulturalnego każdego zainteresowanego poszerzaniem swojej wiedzy oraz umiejętności. To doskonałe miejsce dla artystów i miłośników muzyki czy sztuki. Organizowane przez Wawerskie Centrum Kultury wydarzenia są doskonałym sposobem na niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich, również dla najmłodszych.

Na terenie obiektu mają miejsce przede wszystkim widowiska muzyczne i spektakle teatralne. Eventy kulturalne Wawerskiego Centrum Kultury cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość sprzedanych wejściówek. To fantastyczny sposób na zabawę, przyjemność i relaks. Na nadchodzące wydarzenia w Wawerskim Centrum Kultury bilety dostępne są w sprzedaży przez Internet oraz przez platformę eBilet.pl. 

Wawerskie Centrum Kultury - koncerty

Koncerty odbywające się w placówce oświatowej to ciekawa propozycja do wspólnego spędzenia czasu, dlatego w wydarzeniach chętnie uczestniczą całe rodziny z dziećmi. Pozytywna atmosfera, wiele ciekawych propozycji atrakcji i występów, mnóstwo niezapomnianych emocji – to tylko kilka wyróżników eventów kulturalnych, odbywających się w Wawerskim Centrum Kultury. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Tymon Tymański, Limboski, Cinemon oraz zostały tu wystawione takie spektakle jak: "Szkoła Marzeń, czyli Akademia Pana Kleksa", "Aktorka – komedia inne niż wszystkie" oraz "Anioł i Kobiety".

Kalendarium nadchodzących wydarzeń i koncertów, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy i pokazy będące doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego. Wawerskie Centrum Kultury to niewątpliwie gratka dla miłośników rozrywki pod jej każdą postacią. Zachęcamy do śledzenia harmonogramu nadchodzących imprez kulturalnych. Na eventy organizowane przez Wawerskie Centrum Kultury bilety dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i przez internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Wawerskie Centrum Kultury?
Wawerskie Centrum Kultury znajduje się przy ul. Żegańskiej 1a w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Wawerskie Centrum Kultury?
W Wawerskim Centrum Kultury mają miejsca widowiska muzyczne i komediowe oraz spektakle. Odbyły się tu m.in. występy Tymona Tymańskiego oraz Limboskiego czy spektakl pt. „Szkoła marzeń, czyli Akademia Pana Kleksa”.
Kiedy zostało utworzone Wawerskie Centrum Kultury?
Wawerskie Centrum Kultury powstało w XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też