Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival
Home Miejsce Underground Pub

Underground Pub

Rzeszów, Jana Matejki 10
Sprawdź wydarzenia
Underground PubOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Underground Pub w Rzeszowie to jeden z najstarszych pubów w okolicy, w którym od ponad 20 lat można się zrelaksować i spędzić miło czas w świetnym towarzystwie. Stanowi ono jedno z nielicznych już miejsc, w których można na żywo posłuchać legend polskiego punka lub uczestniczyć w wydarzeniach typu stand-up. Świetna atmosfera i bar to coś co z pewnością przyciąga zainteresowanych.

Organizowane w Underground Pub wydarzenia to nie tylko koncerty, ale także spotkania podróżnicze, poetyckie, wystawy malarstwa i fotografii, stand-upy i inne zróżnicowane atrakcje. To niezwykle klimatyczne miejsce, które swoją atmosferą zachęca do spędzenia miłego czasu w akompaniamencie muzyki słuchanej z głośników lub na żywo.

Underground Pub – wydarzenia

Underground Pub słynie z organizacji niezwykłych wydarzeń wartych uwagi. Jednym z nich był koncert Romantyków Lekkich Obyczajów. Zespół założony przez Damiana Lange i Adama Millera w 2011 roku tworzy muzykę, która jest połączeniem piosenki ogniskowej z melodyjnością Beatlesów i charakterystycznymi tekstami w języku polskim. Znani są z takich utworów jak między innymi: "Lodziarka", "Poznajmy się", "Bez Ciebie odchodzę", "Gwiazdy Spadają", "Moja wieś", "Kosmos Dla Mas", "Urodziny", "Kac" i wielu innych.

Transgresja to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego, psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Tym razem wnieśli swoją niezwykłą energię także na scenę w Underground Pub. W ramach swojego koncertu zagrali nie tylko swoje największe hity takie jak: "Kompleksy", "Pragnę Więcej", "Furia", "Dalej trwasz", "Wataha", "Nic nie trwa wiecznie", "Iluzja Ograniczenia", "Faktoria", ale także najnowsze piosenki z płyty Goliat.

Underground Pub – koncerty

Jeśli chodzi o odbywające się w Underground Pub koncerty, na scenę wkroczył również zespół Łydka Grubasa w swojej jesiennej trasie 2023. Zespół znany z takich utworów jak "Rapapara", "Adelajda" i "Ona mówi", zapewnił słuchaczom niezapomiany, pełen zaraźliwej energii koncert, przyciągając do siebie licznych słuchaczy i stanowili gwarancję niezwykłych emocji.

Miłośnicy wydarzeń stand-upowych mogli udać się na występ Adama Sobańca w programie "Głośno myślę". Autor, określany również jako "chirurg" stan-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności, wkracza na scenę rzeszowskiego Underground Pubu. Człowiek nietuzinkowego humoru i charakteru, który swoją charyzmą porywa każdego. Na swoich występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Jego program to coś, czego warto doświadczyć na żywo.

Underground Pub – bilety

Underground Pub bilety na poszczególne wydarzenia ma cały czas w sprzedaży. Koncerty, przeglądy i sztuki teatralne, zapewniające niezwykłe i niezapomniane przeżycia, czekają na odwiedzających. Nie przegap tego i kup swój własny bilet. Zachęcamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Underground Pub w Rzeszowie, aby zapoznać się z nadchodzących harmonogramem. Bilety są do nabycia zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl. Sprawdź, które wydarzenia zainteresują Cię najbardziej i nie pozwól, aby ominęły Cię wielkie emocje.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Underground Pub?
Underground Pub znajduje się przy ulicy Jana Matejki 10 w Rzeszowie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Underground Pub?
W Underground Pub odbywają się nie tylko koncerty, ale także spotkania podróżnicze, poetyckie, wystawy malarstwa i fotografii, stan-upy i inne różnego rodzaju wydarzenia.
Kiedy został otworzony Underground Pub?
Underground Pub został otworzony ponad 20 lat temu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też