Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Tarnogórskie Centrum Kultury

Tarnogórskie Centrum Kultury

Tarnowskie Góry, Sobieskiego 7
Tarnogórskie Centrum KulturyOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Tarnogórskie Centrum Kultury to największa instytucja kultury w powiecie tarnogórskim. Zlokalizowane jest przy ul. Jana III Sobieskiego 7.

Tarnogórskie Centrum Kultury – o obiekcie

Obiekt prowadzi działalność kulturalną, edukacyjną i rekreacyjną. Budynek został wyposażony w salę widowiskowo-kinową z ekranem kinowym, aparaturą projekcyjną i odpowiedniej jakości sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym do organizowania wydarzeń kulturalnych.

Organizowane w Tarnogórskim Centrum Kultury koncerty to występy i pokazy artystów muzycznych, kabaretowych czy teatralnych zarówno o ogólnopolskiej sławie, jak i tych mniej znanych szerszej publiczności. Wydarzenia organizowanie przez TCK to jednak nie tylko koncerty, ale również spektakle, wystawy, projekcje filmowe oraz widowiska kabaretowe.

Odbywające się w obiekcie eventy są rozrywką dostosowana do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. Dlaczego zatem warto odwiedzić Tarnogórskie Centrum Kultury? Koncerty organizowane przez placówkę to doskonała forma spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. Planujesz wybrać się na odbywające się tam wydarzenia kulturalne? Bilety znajdują się w sprzedaży na eBilet.pl.

TCK — wydarzenia

Atrakcje odbywające się w Tarnogórskim Centrum Kultury to doskonały sposób na niezapomnianą rozrywkę. Na terenie obiektu organizowane są wydarzenia muzyczne i widowiska kabaretowe. Działa tu również kameralne kino „Olbrzym” oferujące projekcje filmowe, w tym również dla najmłodszych widzów. Dlaczego warto odwiedzić Tarnogórskie Centrum Kultury? Na koncertach zawsze dopisuje pełna frekwencja, a widowiska te cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności.

Jakich artystów ugościła scena TCK? Wydarzenia tu zorganizowane umożliwiły widzom usłyszenie na żywo m.in. Natalii Przybysz, Fisz Emade Tworzywo, Toby’ego z Monachium oraz Whalesong i Kleszcza. Odbywają się tu również spotkania podróżnicze i wernisaże dzieł sztuki. Swoje show zaprezentowali tu również tacy artyści jak Kacper Ruciński z programem „Uwaga na łosie” oraz Adam Snopek ze swoim stand-upem przy fortepianie.

Projekcje filmowe cieszą się dużą popularnością i przyciągają widzów w każdym wieku. Na scenie prezentowane są również spektakle, w tym sztuki teatralne dla dzieci, jak spektakl pt. „Kopciuszek”. Bilety na wiele spośród nadchodzących w TCK wydarzeń dostępne są w sprzedaży również przez Internet.

Tarnogórskie Centrum Kultury – koncerty 2022

Organizowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury koncerty 2022 to ekscytujące widowiska, dostarczające widowni masę pozytywnych emocji i wrażeń. Wszystkim miłośnikom kultury i rozrywki z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów organizowanych w TCK. Zróżnicowany repertuar imprez kulturalnych na nadchodzące miesiące to ciekawe propozycje wydarzeń, z których każdy wybierze coś dla siebie. Na wydarzenia w Tarnogórskim Centrum Kultury, bilety sprzedawane są przez Internet.

Na organizowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury wydarzenia tłumnie przybywa publiczność w każdym wieku. Nadchodzące eventy kulturalne to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil. Zapoznaj się zatem z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo występy organizowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury. Bilety na poszczególne eventy dostępne są m.in. na stronie eBilet.pl.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Tarnogórskie Centrum Kultury?
Tarnogórskie Centrum Kultury znajduje się w samym centrum miasta, blisko rynku przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Tarnowskich Górach.
Jakie wydarzenia odbyły się w Tarnogórskim Centrum Kultury?
W Tarnogórskim Centrum Kultury odbyły się m.in. stand-upy Kacpra Rucińskiego i Adama Snopka, występy Teresy Werner, Juli Marcell, Kayah z Marcinem Wyrostkiem czy Czesława Mozila.
Kiedy zostało utworzone Tarnogórskie Centrum Kultury?
Tarnogórskie Centrum Kultury zostało utworzone pod koniec lat 90. XX wieku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też