Suwałki Arena

Suwałki Arena

Suwałki Arena to hala widowiskowo-sportowa, zlokalizowana w Suwałkach, przy ul. Zarzecze 26. Do użytku została oddana 23 listopada 2019 roku. Na obiekcie rozgrywają swoje spotkania siatkarze Ślepsk Malow Suwałki. Do kompleksu należy również Hotel Wigry oraz Eurocamping. Obiektem zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

 

Suwałki Arena – o obiekcie

Prace przy budowie obiektu rozpoczęły się w listopadzie 2017 roku. Suwałki Arena powstała nieopodal Stadionu Miejskiego. W dniu inauguracji w 2019 roku siatkarze drużyny Ślepsk Malow Suwałki pokonali w PlusLidze Indykpol AZS Olsztyn.

 

W Suwałki Arena odbywają się również występy piosenkarzy, kabaretów i wiele innych wydarzeń. Bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki – przyciągają publiczność, spragnioną dobrej rozrywki. Pojemność hali Suwałki Arena zależna jest od rodzaju imprezy, która się w niej odbywa. Wyposażona jest w 2121 miejsc siedzących, jednak podczas większych eventów gościło tu nawet 3000 osób.

 

Suwałki Arena – wydarzenia

Co do tej pory odbyło się w Arena Suwałki? Koncerty, a wśród nich – Christmas Time, podczas którego pojawili się na scenie m.in. Justyna Steczkowska, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Kasia Cerekwicka oraz Andrzej Piaseczny. Suwałki Arena – imprezy muzyczne przyciągają tłumy słuchaczy. Jednym z takich wydarzeń był koncert Muzyki Filmowej na BIS, czyli najlepsze utwory i najlepsi wykonawcy. Wśród gwiazd, które wystąpiły podczas wydarzenia wymienić należy Justynę Steczkowską, Sławka Uniatowskiego, Janusza Radka, Andrzeja Piasecznego oraz Kasię Moś. Wykonali oni utwory z filmów Dirty Dancing, James Bond, Batman Forever, Pretty Woman, Król Lew, Dawno temu w Ameryce, Gwiezdne Wojny, Robin Hood: Książe złodziei i innych.

 

Suwałki Arena – wydarzenia – kto wystąpił na scenie w obiekcie? Znany i kochany kabaret Neo-Nówka, z najnowszym dziełem Żywot Mariana. Spektakl rozbawił widzów, prezentując los statystycznego Mariana. Był to rozluźniający, zabawny i zmuszający do przemyśleń program z autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną zespołu Żarówki. Suwałki Arena – imprezy kabaretowe to wydarzenia, które przyciągają fanów dobrej zabawy.

 

Arena Suwałki – koncerty 2022 i inne wydarzenia

Jakie wydarzenia odbędą się w tym roku w Arena Suwałki? Koncerty 2022, a wśród nich – Sylwia Grzeszczak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, która zaprezentuje swoje największe przeboje w nowych aranżacjach. Bilety na koncerty to jedyna gwarancja możliwości uczestnictwa w wydarzeniach.

 

Co jeszcze odbędzie się w Arena Suwałki? Impreza kabaretowa Polska Noc Kabaretowa 2022, czyli najlepsi polscy kabareciarze z przezabawnymi programami. W Suwałkach na scenie pojawią się Kabaret K2, Skeczów Męczących, Młodych Panów, Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Smile. Suwałki Arena – bilety na wydarzenie zapewniają miejsce siedzące.


Arena Suwałki – koncerty 2022 – 25-lecie działalności na scenie świętować będzie Piotr Rubik. Wraz z zespołem muzycznym oraz solistami Agnieszką Przekupień, Martą Moszczyńską, Michałem Gaszem i Marcinem Januszkiewiczem zagra swoje największe przeboje w nowych i interpretacjach oraz aranżacjach. Podczas wydarzenia Piotr Rubik opowie historie związane z powstawaniem utworów i włączy publiczność do wspólnego śpiewania. Bilety na koncerty to jedyna gwarancja uczestnictwa w wydarzeniu.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się hala widowiskowo-sportowa Suwałki Arena?
    Hala widowiskowo-sportowa Suwałki Arena znajduje się na ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Suwałki Arena?
    W Suwałki Arena odbyło się do tej pory wiele wydarzeń sportowych, głównie meczy siatkówki, a także liczne koncerty i występy kabaretów. Na scenie pojawili się m.in. Halina Mlynkova, Kasia Moś, Kasia Cerekwicka, Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, a także kabarety K2, Skeczów Męczących, Moralnego Niepokoju Smile i wiele innych.

  • Kiedy został utworzona hala widowiskowo-sportowa Suwałki Arena?
    Hala widowiskowo-sportowa Suwałki Arena utworzona została w 2019 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Suwałki Arena
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Zarzecze 26
16-400 Suwałki

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/